• Informacje na temat:

  kuchnia francuska

Artykuły na temat: kuchnia francuska
 • ​"rodzinka.pl": Ślimaki na kolację?

  Natalia (Małgorzata Kożuchowska) postanowi nauczyć się języka francuskiego i - by, jak powie - poczuć klimat, zaserwuje na kolację... ślimaki. Ludwik (Tomasz Karolak) doceni kulinarny eksperyment żony, ale synowie Boskich nie będą zachwyceni tym, że muszą jeść coś, co wzbudza ich obrzydzenie.

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Przepis na życie

  Beata i Andrzej rezerwują termin ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Anka rozpoczyna kurs kuchni francuskiej u Duchampa, który odbywa się w Imbirze. Dowiaduje...

 • "Lato w Prowansji": Płatny zabójca został dziadkiem

  Polski dystrybutor zaprezentował plakat komedii "Lato w Prowansji" z Jeanem Reno w roli głównej. Słynny francuski aktor wcieli się w rolę dziadka, który pokaże swoim wnukom jak wyglądają wakacje zorganizowane przez prawdziwego zawodowca. Film w kinach od 26 czerwca.

 • Oto rywal Jerzego!

  W życiu Anki (Magda Kumorek) pojawi się nowy mężczyzna! To mistrz kuchni francuskiej Antoine Duchamp, w roli którego zobaczymy Michała Żurawskiego. Jerzy (Borys Szyc) będzie o niego wściekle zazdrosny!

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?

 • Dokładnie 13 maja Hanna Lis kończy 45 lat. To świetna okazja, aby przypomnieć jej dość niezwykłe i nieco burzliwe życie. Gwiazda telewizji to córka komunistycznych dziennikarzy, Aleksandry i Waldemara Kedajów. Przez kilka lat mała Hania mieszkała w Rzymie, gdzie ojciec otrzymał posadę zagranicznego korespondenta Polskiej Agencji Prasowej. To rodzice zaszczepili w niej dziennikarską pasję. Dziewczynka była bowiem zafascynowana ich pracą. "W wieku czterech lat poinformowałam rodziców, że kiedy...

 • Najlepsze kino z Afryki w kilku polskich miastach

  10. edycja Festiwalu Filmów Afrykańskich rozpoczęła się 21 kwietnie w Warszawie, odwiedzi też największe miasta Polski - m.in Kraków, Wrocław, Poznań i Gdańsk. W programie Afrykamery są spotkania z twórcami, warsztaty kulinarne, wystawy, slajdowiska, ale przede wszystkim znakomite filmy nagradzane ostatnio na najważniejszych festiwalach na świecie.

 • Kate Winslet wspiera PETA w bojkocie

  Zdobywczyni Oscara Kate Winslet wspiera kampanię organizacji People for Ethical Treatment of Animals (PETA) apelując do czołowych szefów kuchni w Wielkiej Brytanii, aby wycofali ze swoich menu - foie gras.

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

Zdjęcia na temat: kuchnia francuska
Dyskusje na temat: kuchnia francuska
 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  "Amerykańskość" TVN wygląda jak kanadyjski dowcip o tożsamości narodowej. Kanadyjczycy śmieją się z siebie, że mogli mieć amerykańską technologię, brytyjską kulturę i francuską kuchnię, niestety wyszła im amerykańska kultura, brytyjska kuchnia i francuska technologia