• Informacje na temat:

  kuchnia joanny brodzik

Artykuły na temat: kuchnia joanny brodzik
 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Joanna Brodzik spędza Wielki Piątek w... kuchni!

  Na wielkanocny stół w domu Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z „ Pensjonatu nad rozlewiskiem”, trafiają jedynie potrawy własnoręcznie przygotowane przez aktorkę, która – o czym wiele razy sama mówiła w wywiadach – uwielbia gotować i czerpie ogromną przyjemność z przyrządzania świątecznych dań.

 • Jest perfekcyjną... gospodynią!

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem", żartuje, że jest perfekcyjną gospodynią. Wszystkiego, co potrafi jako pani domu, nauczyła się od babci.

 • Wielki Tydzień Joanny Brodzik

  Tydzień poprzedzający Wielką Niedzielę to dla Joanny Brodzik, czyli Małgosi Jantar z "Nad rozlewiskiem", czas wielkich porządków i... dobrych uczynków.

 • Wilczak kupił Brodzik lodówkę na zgodę!

  Obydwoje mają wybuchowe charaktery i wcale się z tym nie kryją. Ona wrzuca naczynia do zlewu z takim impetem, że część z nich się tłucze. On potrafi powiedzieć jej do słuchu. To codzienność Joanny Brodzik (45) i Pawła Wilczaka. Nawet narodziny bliźniaków Janka (9) i Franka (9) nie złagodziły ich temperamentów. Na szczęście przez kilkanaście lat związku nauczyli się, jak postępować ze sobą, by żyć...

 • Kuchnia według Joanny Brodzik

  W niedzielę 21 marca startuje autorski program kulinarny Joanny Brodzik pt. "Brodzik od kuchni". Nam serialowa Małgosia Jantar z "Domu nad rozlewiskiem" zdradza, czego można się po nim spodziewać.

 • Joanna Brodzik otwiera restaurację

  Joanna Brodzik (40 l.) dołączy niebawem do grona celebrytów-restauratorów! Czy odniesie sukces?

 • Joanna Brodzik zmagała się z biedą! "Trzeba było zasuwać dwa piętra z węglarką"

  Joanna Brodzik (42 l.) doskonale pamięta ziąb, jaki panował w jej rodzinnym domu. Zawsze z wielką radością wraca jednak do Lubska. I to bez względu na to, czy jedzie odwiedzić mamę, czy zamierza wziąć udział w charytatywnej akcji. Tak było i tym razem.

 • Brodzik od kuchni

  W przerwie w zdjęciach do serialu "Dom nad rozlewiskiem" Joanna Brodzik postanowiła zrealizować jedno ze swoich największych marzeń. Jako zapalona kucharka poprowadzi program o tematyce kulinarnej "Brodzik od kuchni". Zostanie on wyemitowany w TVP 1 już 21 marca.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Joanna Brodzik będzie miała własną knajpkę!

  Joanna Brodzik, czyli Małgosia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem", żartuje, że gdyby ktoś spytał ją o to, co potrafi robić najlepiej, bez wahania odpowiedziałaby, że... gotować. Aktorka myśli nawet o otworzeniu własnej knajpki i serwowaniu w niej dań, których przyrządzania nauczyła ją babcia!

 • Brodzik zmęczona seksem

  Wielu mężczyzn wciąż widzi w Joasi Brodzik ponętną kobietę. Dla niej jednak seks jest... przereklamowany!

Wideo na temat: kuchnia joanny brodzik
 • Faceci od kuchni

  Alexandre Lagarde (Jean Reno), uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo...

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

Dyskusje na temat: kuchnia joanny brodzik