• Informacje na temat:

  kuchnia macieja kuronia

Artykuły na temat: kuchnia macieja kuronia
 • Jan Kuroń: W szkole odstraszył swoją przyszłą żonę?

  ...się, że ma też padaczkę neurologiczną i wielomocz" - wymieniają Kuroniowie. "Nasz syn, w porównaniu z Homerem, to żaden problem, jeśli chodzi o opiekę. Jan Kuroń jest synem nieżyjącego już Macieja Kuronia. Jego dziadek to Jacek Kuroń. Jan po ojcu odziedziczył talent do gotowania. "80 procent tego, co umiem, nauczył mnie tata. Tata miał niespełnione marzenie - być nauczycielem historii. Przełożył...

 • Jan Kuroń zostanie ojcem!

  Kuchnia Kuronia i oczekuje narodzin pierwszego potomka, który także będzie wielkim miłośnikiem gotowania!

 • Jan Kuroń podjął zaskakującą decyzję. Znajomi nie dowierzają

  ...​Piękna żona, zdrowy syn i uwielbienie widzów. Jan Kuroń (34 l.), syn zmarłego przed dziewięcioma laty Macieja (†48 l.), znanego kucharza, i wnuk nie mniej słynnego Jacka (†70 l.), legendarnego opozycjonisty z czasów PRL-u, naprawdę ma czym się pochwalić. Dlaczego więc teraz porzucił to wszystko i wyjechał w głuszę na długie tygodnie?

 • Karol Strasburger: Oto kulisy jego nowego związku!

  ...jego babcia miała kiedyś znaną kawiarnię. Sercem domu jest kuchnia, w której króluje ukochana Karola. Małgorzata przez lata była menadżerem Macieja Kuronia do momentu jego śmierci w 2008 roku. Potem...

 • Grzegorz Łapanowski: To nie czas na eksperymenty

  Grzegorz Łapanowski na Wielkanoc piecze pasztet, robi majonez, zajada faszerowane jajka i żurek z purée ziemniaczanym. "Lepiej eksperymentować z tym, co ma swoje źródło w przeszłości" - radzi wierny tradycyjnej kuchni prowadzący program "Top Chef", którego obecnie możemy też oglądać na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

 • "Kuroniowie rozgryzają"

  Od 27 marca, w każdą sobotę o 14:35, na antenie kanału Kuchnia.tv widzowie mogą oglądać nowy program kulinarny - "Kuroniowie rozgryzają".

 • Najlepsi kucharze małego ekranu

  Nie wystarczy znajomość kuchni od podszewki i świetne przepisy. Trzeba stworzyć widowisko. Bez dodatkowych atrakcji program kulinarny nie zyska widzów. Hasłem jest: gotuj i nie nudź!

 • Polacy boją się eksperymentować

  Chcę udowodnić, że gotując zdrowo można to robić fajnie i tanio - mówi o swojej roli w programie mistrz kuchni. Robert Sowa ujawnia też, kto gotuje u niego w domu i jakie pyszności znajdą się na jego wielkanocnym stole.

Wideo na temat: kuchnia macieja kuronia
 • Jan Kuroń: Mieliśmy z bratem trochę inny pomysł na siebie

  rozejścia się zawodowych dróg braci Kuroniów. Jan i Jakub Kuroniowie, synowie słynnego szefa kuchni Macieja Kuronia, przez długi czas wspólnie rozwijali karierę zawodową. Razem prowadzili program kulinarny „Kuroniowie rozgryzają” na antenie Kuchnia.tv, napisali też książkę kucharską „Kulinarne inspiracje z Biedronką”. W pewnym momencie jednak ich drogi zawodowe się rozeszły. – Mieliśmy