• Informacje na temat:

  kuchnia tv program roberta sowy

Artykuły na temat: kuchnia tv program roberta sowy
 • Robert Sowa stracił program. Przez aferę taśmową?

  Robert Sowa (48 l.) był gospodarzem programu "Przepis dnia" nadawanego od poniedziałku do piątku w TVP 1. Znany restaurator stracił jednak fuchę...

 • Robert Sowa z urodziwą Karoliną: czy łączy ich coś więcej niż tylko praca?

  ...osobistym pojawiły się jednak problemy.  - Już raz wyprowadził się z domu - zdradza osoba z otoczenia Roberta.  - Na szczęście pogodzili się z Moniką i uratowali małżeństwo - dodaje.  Jednak dwa lata temu(...) kulinarnych zaczęła towarzyszyć mu Karolina - opowiada źródło tygodnika.  Śliczną blondynkę restaurator poznał 4 lata temu na planie programu "Życie od kuchni", emitowanego przez TVP w 2012 i 2013 r.  Karolina...

 • Siadajmy razem przy stole!

  Program "Życie od kuchi", który Małgorzata Ohme prowadzi razem z kucharzem, Robertem Sową, cieszy się dużą popularnością. Co warto z niego przenieść do swojej rodziny?

 • "Top Chef": Rewolucja kulinarna trwa

  Uczestnicy to ekipa barwna i zabawna. Udział w tym programie to dla nich przede wszystkim wyróżnienie, przepustka do kariery oraz szansa na zrealizowanie marzeń - mówi prowadzący "Top Chef", Grzegorz Łapanowski.

 • Krew, pot i łzy, czyli drugi sezon "Top Chef"

  Właśnie rusza druga polska edycja najlepszego kulinarnego show na świecie. Jak będzie tym razem? Kto się zgłosił do programu? Czy odkryjemy talent na miarę Kubańczyka zakochanego w Polce i w Polsce, Martina Gimeneza Castro, finalisty poprzedniej edycji? Gotowanie połączone z fascynującą rywalizacją na najwyższym poziomie wraca na antenę Polsatu - wszystkiego dowiemy się już 5 marca!