• Informacje na temat:

  kudelski lata

Artykuły na temat: kudelski lata
 • Robert Kudelski: Ludziom jest dzisiaj za dobrze. Myślą, że wojna się nie wydarzy

  Robert Kudelski (41 l.) przygotowuje kolejną premierę teatralną. Aktor napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu "Na Wspólnej" jest zaniepokojony budzącymi się w Polsce tendencjami nacjonalistycznymi. Jego zdaniem należy wracać do tematu Holocaustu, aby przypominać, zwłaszcza młodym pokoleniom, do czego taka postawa może prowadzić.

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

 • "Na Wspólnej": Robert Kudelski kończy 40 lat!

  Robert Kudelski, czyli Michał Brzozowski z "Na Wspólnej", świętuje 40. urodziny. - Nigdy dotąd nie zrobiłem nic wbrew sobie - twierdzi, dodając, że życzyłby sobie, by za kolejne 40 lat też móc tak powiedzieć... Sprawdźcie, co czeka jego bohatera po wakacjach!

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • Miałem wkurzać!

  Robert Kudelski, odtwórca roli Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej", opowiada o pracy na planie produkcji.

 • "Super Ekspress" przygotował listę najgorętszych facetów tegorocznego lata. Znalazło się na niej 5 znanych i popularnych panów, choć - co ciekawe - nie tylko aktorów. Wśród nich są m.in. Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski i Conrado Moreno.

 • Gwiazdy w latach 80-tych

  Uczestnicy programu "Jak oni śpiewają" ponownie przenieśli się w czasie. Tym razem w szalone lata 80-te, czasy żelowanych fryzur i popowo-dyskotekowych przebojów. Z show pożegnała się Katarzyna Żak.

 • Pożegnanie lata w "jak Oni śpiewają"

  Z letnim przebojami zmierzą się gwiazdy w drugim odcinku programu "jak Oni śpiewają". To będzie prawdziwe pożegnanie lata.

 • "Na Wspólnej": Violetta Kołakowska trafiła na Wspólną!

  Zdradzamy, że w 2573. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 31 października o godz. 20.15 w TVN) Zdybicka (Anna Samusionek) oznajmi Michałowi (Robert Kudelski), że zależy jej na zdobyciu zlecenia(...) na lata. Ilona obieca Brzozowskiemu bardzo korzystne warunki finansowe, jeśli zdoła przekonać Małecką. Brzozowski szybko zorientuje się, że Małecka to kobieta twarda i nieznosząca sprzeciwu. Nie...

 • Wkurza widzów

  Robert Kudelski, odtwórca roli Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej", opowiada o pracy na planie produkcji.

Wideo na temat: kudelski lata
 • Robert Kudelski: Ludziom jest dzisiaj za dobrze

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Aktor napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu „Na Wspólnej” jest zaniepokojony(...) tendencje nacjonalistyczne, demony, ludziom za dobrze było przez te wszystkie lata na świecie. Myślą, że świat tylko tak wygląda. Jak się mówi o wojnie, to wszyscy uważają, że to się nie wydarzy