• Informacje na temat:

  kudłek bogusław

Artykuły na temat: kudłek bogusław
 • "Na dobre i na złe": Mniejsze zło

  ...40-letni Bogusław Kudłek, szerokiej widowni serialowej znany m. in. jako Andrzej Chełmicki z "Egzaminu z życia", Jonasz Szmidt z "Fali zbrodni", Bartek Orłow z "Majki", John Mizera z "Prosto w serce" czy Juliusz Poniatowski z "Policjantek i policjantów", wystąpi gościnnie w 711. odcinku "Na dobre i na złe". Sprawdź, kogo zagra!

 • Aktorzy "Majki" wspominają...

  Zanim bohaterowie serialu "Majka" pojawią się na krakowskim Rynku Głównym, by wziąć udział Koncercie Przyjaciół "Majki", spotkali się ze swoimi fanami w warszawskim Empiku. Okazja? Produkcja TVN-u trafiła właśnie na płyty DVD.

 • "Jestem, bierzcie mnie"!

  Bogusław Kudłek najlepiej czuje się w roli... kameleona. I to widać - aktor nie jest już tym samym papuśnym chłopcem, jakiego pamiętamy sprzed siedmiu lat z "Egzaminu z życia".

 • W warszawskim parku Skaryszewskim kręcono zdjęcia do ostatniego przed letnią przerwą odcinka serial u "Egzamin z życia". Tym razem młodzi bohaterowie podczas koncertu charytatywnego zbierali pieniądze dla chorego na Zespół Turnera, małego Kacpra. Na koncercie wystąpił filmowy kompozytor Seweryn Kleiberg oraz Perkoz ze swoim zespołem hip-hopowym - w tych rolach Krzysztof Globisz ( "Jasminum" ) oraz Andrzej Młynarczyk. Całą imprezę poprowadziła Agata Młynarska, która zagrała... popularną...

 • Finał sielanki przed ołtarzem

  Kasia Gosztyła (Gracja Niedźwiedź) i Bartek Orłow (Bogusław Kudłek) powiedzą sobie "tak" przed ołtarzem! Jaki będzie ich ślub?

 • Egzamin Jana Nowickiego

  Już wkrótce do obsady aktorskiej popularnego serial u TVP2 "Egzamin z życia" dołączy Jan Nowicki, wybitny aktor teatralny i filmowy, znany m.in. z takich filmów jak "Wielki Szu", "Sztos", "Przedwiośnie", "Tulipany".

 • Szykują się do ślubu!

  W powakacyjnych odcinkach "Majki" u Kasi (Gracja Niedźwiedź) i Bartka (Bogusław Kudłek) zapowiada się ciąg dalszy ich miłosnej sielanki.

 • "Majka": Co to był za ślub!

  "Gorzko! Gorzko!" - krzyczeli goście weselni przed Bazyliką Mariacką w Krakowie. W powietrzu wirowały płatki róż, na Rynku brzęczały monety rzucane na szczęście, a welon panny młodej unosił się jak biały gołąb na tle błękitnego nieba.

 • Urlop w wodzie

  Chcesz wiedzieć, czy Gracja Niedźwiedź i Bogusław Kudłek, czyli Kasia i Bartek z "Majki", są parą także w prawdziwym życiu? Sprawdź tu!

 • "Majka": Koniec wakacji!

  Wakacje! Któż ich nie lubi? Niestety, każde, nawet te najpiękniejsze, kiedyś się kończą. Wiedzą coś o tym aktorzy serial u "Majka", którzy, po trzytygodniowej przerwie, 20 lipca wrócili na plan.

Zdjęcia na temat: kudłek bogusław
Wideo na temat: kudłek bogusław
 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 568.

  w stanie jej ufać jak dawniej. Dyżurny Jacek (Przemysław Puchała) jak zwykle ma pełne ręce roboty, a pracy nie ułatwiają mu kolejne pomysły Profosa (Wiesław Cichy) i Juliusza (Bogusław Kudłek

 • Kajinek

  Pierwsze lata po upadku socjalizmu w Czechach. Przestępczość rośnie dramatycznie. Bandyci korumpują celników, sędziów i policję. Jednym z najbardziej znanych przestępców jest Kajinek - potrafi dokonać każdej kradzieży i uciec z każdego więzienia. Ale wszystko do czasu. Pewnego razu zadziera z niewłaściwą osobą... Młoda i ambitna pani adwokat pragnie udowodnić, że Kajinek został wrobiony w podwójne morderstwo. Wierzy jej opinia publiczna oraz media. Ale to za mało - sąd wciąż odmawia...

 • Zostaną rodzicami!

  Kasia (Gracja Niedźwiedź) i Bartek (Bogusław Kudłek), bohaterowie serialu "Majka", staną przed kilkoma życiowymi wyzwaniami. Przede wszystkim okaże się, że będą mieli dziecko...

 • Psy

  Psy

  Dawni funkcjonariusze UB po weryfikacji rozpoczynają pracę w policji. Franz, który w starym systemie robił karierę dzięki małżeństwu z córką ministra, musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Skierowany do walki ze zorganizowaną przestępczością odkrywa, że po drugiej stronie barykady stoją dawni koledzy po fachu. W jednej akcji traci trzech ludzi i postanawia się zemścić, a jego dawny przyjaciel Olo nie daje się wciągnąć do współpracy. Zwolniony z policji, zdążył już znaleźć lepszych...

Dyskusje na temat: kudłek bogusław
 • Re: "Na dobre i na złe": Romantyczny ślub i kłamstwo

  W EGZAMINIE Z ŻYCIA bardzo polubiłam też ANDRZEJKA :)---------PROSZĘ o jego udział też w NDiNZ :). Do Michała,Tatiany i Konrada dołączyłby wtedy ich kolejny kolega ze szkolnej ławy :). Bogusław Kudłek mógłby zagrać np.chorego na Raka Jelita (bdb temat-rzeka)przyjaciela dr.Radwana z czasów szkolnych :). Bardzo proszę o spełnienie mojej prośby i z góry