• Informacje na temat:

  kukiz gdansk

Artykuły na temat: kukiz gdansk
 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

 • Yach Film: Wygrał "Rower" Janerki

  Późnym wieczorem w sobotę, 8 października, poznaliśmy wyniki 14. Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film", którego finał odbył się w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Laureatem Grand Prix został Rafał Garcarek, twórca animowanego teledysku do utworu "Rower" Lecha Janerki. "Yacha internautów", przyznanego przez użytkowników portalu INTERIA.PL, otrzymał klip Abra dAb do nagrania "Rapowe ziarno 2". Z kolei "Cytrynę" dla kiczowatego klipu odebrał Michał Wiśniewski, za "Hop Hop Hop" swojego ludowego...

 • Wyborczy Yach Film

  W czwartek, 6 października, w Gdańsku otwarto 14. edycję Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film". Celem trzydniowej imprezy jest "wyłuskanie, docenienie i wypromowanie, tego, co niesie najwyższe walory artystyczne" - jak powiedział Yach Paszkiewicz, dyrektor artystyczny festiwalu. O laury rywalizuje w sumie ponad 30 teledysków, wybranych spośród 200 zgłoszonych. Patronem medialnym festiwalu jest INTERIA.PL.

 • Sylwestrowy pojedynek gwiazd

  Do walki między Wrocławiem a Krakowem o miano sylwestrowej stolicy Polski w tym roku włączyła się Warszawa. Zapraszamy do naszego przewodnika, gdzie w ostatnią noc roku do zabawy przygrywać będą gwiazdy.

 • Yach Film: Dziś poznamy laureatów

  W sobotę, 8 października, późnym wieczorem, poznamy laureatów tegorocznego 14. Festiwalu Polskich Wideoklipów "Yach Film", który od dwóch dni odbywa się w Gdańsku.

Wideo na temat: kukiz gdansk
 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...