• Informacje na temat:

  kukiz pola

Artykuły na temat: kukiz pola
 • Pola Kukiz bryluje na salonach!

  ...30 marca 2016 roku odbyła się gala "Srebrne Usta" - plebiscytu na najbardziej zaskakującą i zabawną wypowiedź przedstawicieli polityki. Trzecie miejsce w konkursie zajął Paweł Kukiz (52 l.), ale nie mógł osobiście odebrać nagrody. W jego imieniu zrobiła to córka Pola (21 l.). Dziewczyna na tę okazję założyła czarną, z pozoru skromną, sukienkę. Uwagę zwracało głębokie wycięcie z boku. Odważnie!

 • Jarocin 2006: Kukiz na koniec

  Koncertem legendarnego zespołu Pawła Kukiza i jego gości zakończył się w niedzielę, 20 sierpnia, nad ranem w Jarocinie (Wielkopolska) "Jarocin Festiwal 2006". Według policji na festiwal przyjechało około 9 tysięcy fanów. Policja nie zanotowała poważniejszych incydentów.

 • Paweł Kukiz: Córka ujawniła prawdę o jego stanie zdrowia

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi.

 • "Musi nastąpić rewolucja"

  Paweł Kukiz to prawdziwe ‘niesforne dziecko’ polskiej sceny rockowej. Dla jednych jest prostym kabaraciarzem, dla innych niestrudzonym komentatorem polskiej rzeczywistości. Słynie z ostrego języka i zaskakujących decyzji artystycznych. Nie bał się zaśpiewać z Shazzą, królową polskiej muzyki disco polo, a jego najsłynniejszym utworem pozostaje do dziś „ZChN zbliża się”. Jego najnowsza płyta

 • Julia Kukiz, córka Pawła Kukiza, wzięła ślub. Ojciec poprowadził ją do ołtarza

  ...27-letnia Julia Kukiz jest już po ślubie! Córkę do ołtarza prowadził ojciec, Paweł Kukiz (55 l.). Panna młoda w tym ważnym dniu wyglądała wyjątkowo, a zdjęciami z ceremonii podzieliła się jej siostra, Pola.

 • Jeszcze o "zarabianiu" na WOŚP

  - Na świecie każdy artysta, który by dostał ofertę wystąpienia "charytatywnie za pieniądze", uznałby to za obrazę. To by skończyło karierę takiego gościa - Zbigniew Hołdys specjalnie dla INTERIA.PL mówi o artystach pobierających wynagrodzenie za dobroczynne występy.

 • Paweł Kukiz: Wierzę, że damy sobie radę

  Ostatnio każdy przeżyty dzień jest dla Pawła Kukiza (54 l.) prawdziwym cudem. Artysta i polityk przechodzi trudne chwile. Choć stara się tego nie okazywać, martwi się o Hanię, swoją najmłodszą(...). Zaprzyjaźnili się, potem zostali parą. - Prawdziwa rocznica to pierwszy pocałunek na ławeczce przed moją podstawówką koło domu kultury w Niemodlinie - wspomina Kukiz. Małgosia miała wtedy 15 lat. Podobało się...

 • Romuald Lipko nie żyje. Paweł Kukiz opublikował poruszający wpis

  W wieku 69 lat zmarł Romuald Lipko, lider Budki Suflera. Osoby związane ze środowiskiem muzycznym żegnają przyjaciela. "Powoli kończy się pewna epoka" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

 • Hanna Kukiz przeszła poważną operację. Paweł Kukiz zaapelował o modlitwę. Nowe wieści

  Trudne chwile w rodzinie Pawła Kukiza (56 l.). Córka polityka przeszła kolejną poważną operację - trzecią transplantację nerki. Ojciec Hanny prosił wszystkich o modlitwę. Po przeszczepie poinformował, co z Hanią.

 • Paweł Kukiz z córką Polą w "śniadaniówce". Opowiedział o pobycie w szpitalu i nie tylko

  Nie tak dawno temu Paweł Kukiz (54 l.) trafił do szpitala. Tłumaczono, że chodziło o badania, które polityk musiał wykonać. Okazuje się jednak, że kryje się za tym coś więcej.

Zdjęcia na temat: kukiz pola
Wideo na temat: kukiz pola
 • Tato jesteśmy z Tobą - Hania, Pola i Julia Kukiz

  Córki Pawła Kukiza mocno go wspierają! Nagrały spot, w którym zachęcają do zagłosowania na ich ojca. Czy przekonają tym wyborców? (YouTube.com)

 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Córka Pawła Kukiza o stanie zdrowia ojca

  Gośćmi "Dzień Dobry TVN" byli Jarosław Kaczyński, mąż posłanki Nowoczesnej Kornelii Wróblewskiej, Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza, oraz Ewa Tomczyk, żona posła Tomczyka z PO. Bliscy znanych polityków opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich życie rodzinne w ciągu ostatnich miesięcy i tygodni przed wyborami parlamentarnymi. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

Dyskusje na temat: kukiz pola
 • Re: "Gorzka zemsta": Adela Noriega powraca po siedmiu latach!

  No nareszcie! Adela wróciła i wszystko będzie dobrze! Już wiadomo, dlaczego przez ostatnie 7 lat było tak chudo. Dlaczego we wsi nam pola zachwaściło, telewizor przestał odbierać, a sołtysowa zmieniła płeć. Teraz już będzie dobrze, bo Adela się odezwała. Wszystko się zmieni. Kukiz zostanie premierem, Kaczyński pójdzie na emeryturę, Ziobro do więzienia, Macierewicz zrozumie, że to nie wybuch