• Informacje na temat:

  kukiz tusk

Artykuły na temat: kukiz tusk
 • Kuba Wojewódzki poparł Kukiza w wyborach prezydenckich!

  Jeszcze do niedawna słynny showman był wielkim sympatykiem Donalda Tuska i jego partii. Niestety, Kuba poczuł się najwyraźniej zawiedziony jakością ich rządów, bo w ostatnim odcinku zaapelował do widzów, aby nie głosowali na Bronisława Komorowskiego! Jednocześnie przyznał, że swój głos odda na Pawła Kukiza, który był właśnie jego gościem! "Głosujcie na Pawła w pierwszej turze, żeby wystraszyć...

 • TVP zawiesza emisję programu Jana Pospieszalskiego "Bliżej"

  Telewizja Polska zawiesiła program Jana Pospieszalskiego "Bliżej" - dziennik "Fakt" poinformował na Twitterze. Gościem najbliższego odcinka miał być Paweł Kukiz.

 • Paweł Kukiz: To jest Targowica. Nie mam wątpliwości

  W drugiej części wywiadu dla INTERIA.PL Paweł Kukiz przekonuje: - Codziennie należy mówić o Smoleńsku. Autor albumu "Siła i honor" wypowiedział się również na temat afery Amber Gold.

 • Paweł Kukiz: Żyjemy w komunie oświeconej

  W rozmowie z INTERIA.PL Paweł Kukiz, który wydał właśnie album "Siła i honor", przekonuje, że system, w którym funkcjonujemy po 1989 roku, to "komuna oświecona". Muzyk po raz kolejny zaatakował "Gazetę Wyborczą".

 • Maleńczuk, Prońko i inni artyści w Krakowie

  Z okazji 30-lecia powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów, 2 października na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się wielki koncert "Trzymaj pion".

 • Muzyczne głosy wyborcze

  "Są nas miliony" - przekonywał duet blondwłosych bliźniaczek z grupy 2Sisters w kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego. Lider SLD uzyskał zaskakująco dobry wynik, a my przed II turą przyglądamy się muzykom wspierającym Bronisława Komorowskiego i Jarosława Kaczyńskiego.