• Informacje na temat:

  kuklińska

Artykuły na temat: kuklińska
 • Ewa Kuklińska: szokujące kulisy jej życia!

  Bigamista, alkoholik, damski bokser... Ewa Kuklińska (63 l.) przyciągała mężczyzn trudnych. Potem wstydziła się swoich wyborów. Po jednym z nich targnęła się na swoje życie. Teraz wreszcie odnalazła szczęście i spokój ducha.

 • Ewa Kuklińska: Pulchna blondynka do kochania

  Miała trzech mężów, ale wszyscy ją bardzo zawiedli. Wybrała więc inną miłość.

 • Ewa Kuklińska: „W towarzystwie mamy ogrzewam się psychicznie. Mama to jedyna osoba, którą mam”

  Ewa Kuklińska (65 l.) nie miała w swoim życiu szczęścia do mężczyzn. Obecnie jest sama, ale nie jest samotna. Całą miłość przelała na matkę!

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Ewa Kuklińska i Tomasz Stockinger: Ich romansem żyło całe środowisko aktorskie!

  Tomasz Stockinger (60 l.) nie chciał odejść od żony i małego synka. Ewa Kuklińska (64 l.) zaś pragnęła dziecka z nim... I wciąż liczyła na to, że on się jednak rozwiedzie.

 • Coraz chętniej chodzimy na polskie filmy

  "W tym roku wśród dziesięciu najpopularniejszych nad Wisłą filmów kinowych jest aż pięć polskich" - pisze środowa "Rzeczpospolita". "Zgromadziły 4,3 mln widzów i przyniosły 75 mln zł" - wylicza.

 • Ewa Kuklińska paraduje w ciepłym futrze. Nie za gorąco jej?

  Mimo że aura nie jest zbyt zimowa, to Ewa Kuklińska (63 l.) wcale nie rezygnuje z ciepłych strojów. Ostatnio pojawiła się w grubym futrze i zupełnie nie sprawiała wrażenia, jakby było jej w nim za gorąco. Wręcz przeciwnie! Uśmiechała się do fotoreporterów i chętnie pozowała do zdjęć. Temperatura jest dodatnia, ale najwidoczniej aktorka to niezły zmarzluch!

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Kuklińska i Stockinger wrócą do siebie?

  ...aktora po cichu liczyła, że mężczyzna w końcu odejdzie od żony. Romans ze Stockingerem trwał kilkanaście lat, ale na rozwód zdecydował się nie dla niej, a dla prawniczki Ewy. Kuklińska nie kryła(...) w jednej z gazet.  Wygląda na to, że Kuklińska postanowiła wybaczyć Stockingerowi wszystkie krzywdy, które jej wyrządził. Zapragnęła odbudować z nim bliskie relacje i wiele wskazuje na to, że się jej to...

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  "Na sygnale" to jedna z nowych propozycji w wiosennej ramówce TVP2. W serialu utrzymanym w stylistyce paradokumentalnej o pracy ekipy karetki pogotowia z Leśnej Góry w jedną z głównych ról wciela się Agata Załęcka. Aktorka zagra zbuntowaną dziewczynę, która otrzymuje propozycję pracy jako kierowca karetki. Na potrzeby roli Załęcka musiała przejść kurs jazdy karetką i samochodem dostawczym.

Zdjęcia na temat: kuklińska
 • Ewa Kuklińska
Wideo na temat: kuklińska
 • Kuklińska: Stosowanie botoksu jest, jak pójście do dentysty!

  Ewa Kuklińska otwarcie przyznaje się do poprawiania swojej urody. Stosowanie botoksu uważa za normalną czynność, której nie należy się wstydzić. Zgadzacie się? (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Jack Strong

  "Jack Strong" to film sensacyjny, opowiadający jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.

 • Do kin wchodzi "Jack Strong"

  Film „Jack Strong” Władysława Pasikowskiego to prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego, który podejmuje współpracę z CIA. W rolach głównych występują Marcin Dorociński, Maja Ostaszewska i Patrick Wilson. Wczoraj odbyła się uroczysta premiera filmu. – „Jack Strong” to jest dobrze opowiedziane kino gatunkowe, trzymające w napięciu. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego filmu ludzie będą mieli ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o Kuklińskim. Nie naszą rolą jest pouczać kogoś na...

Dyskusje na temat: kuklińska