• Informacje na temat:

  kukułka krystian

Artykuły na temat: kukułka krystian
 • Krystian Kukułka (26 l.), gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" i gospodarz programu TVP "Dzień dobry, Polsko", wypowiedział wojnę internetowym trollom! Aktor uważa hejterów za osoby zakompleksione, pozbawione życiowych osiągnięć i przepełnione zazdrością.

 • Do odważnych świat należy

  Bywa wariatem, pijakiem, biznesmenem lub lekarzem. Obecnie Krystian Kukułka gra recepcjonistę w "Hotelu 52".

 • "Barwy szczęścia": Krystian Kukułka stracił posadę w TVP!

  Krystian Kukułka, czyli Ernest Chowański z "Barw szczęścia", nie poprowadzi już programu "Dzień dobry, Polsko"! Aktor właśnie dowiedział się, że po wakacyjnej przerwie jego miejsce w studiu zajmie kto inny... - Każda przygoda się kiedyś zaczyna, ale też się kiedyś kończy - napisał na Facebooku.

 • Kolejna seria "Hotelu 52"

  Rozpoczęły się zdjęcia do piątego sezonu serialu "Hotel 52". Emisja nowych odcinków planowana jest na wiosnę 2012 roku.

 • Krystian Kukułka musi dorabiać w barze. Zarabia niewiele

  Krystian Kukułka (24 l.) nie zaistniał jeszcze na dobre w polskim show-biznesie i w aktorskim świecie. Nie może więc liczyć na gwiazdorskie stawki. Po pracy na planie dorabia sobie jako barman!

 • Będzie romans na planie?

  Czy pomiędzy Magdaleną Lamparską i jej kolegą z serialu "Hotel 52" zaiskrzyło?

 • "Barwy szczęścia": Krystian Kukułka zostanie nową twarzą TVP?

  Krystian Kukułka, czyli Ernest Chowański z "Barw szczęścia", ma szansę zostać nową twarzą TVP. Aktor jest jednym z prowadzących programu "Dzień Dobry Polsko" i ma nadzieję, że po wakacjach dostanie propozycję dołączenia do grona gospodarzy "Pytania na śniadanie". Nie kryje, że praca na Woronicza to jego wielkie marzenie...

 • Wracają programy i seriale

  "Bitwa na głosy", "X-Factor", "Przepis na życie", "Hotel 52" - popularne pozycje programowe z gwiazdami powracają na ekrany naszych telewizorów. Już wiosną będziemy śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów i oddawać głosy na młode muzyczne talenty.

 • "Barwy szczęścia": Uratuje firmę Artura?

  Marta (Katarzyna Zielińska) zażąda od Ernesta (Krystian Kukułka), by opowiedział jej o sytuacji w firmie Artura (Jacek Rozenek).

 • "Barwy szczęścia": Ula zerwie z Ernestem i uwiedzie Huberta?

  Klara (Olga Jankowska) pozwoli mężowi pojechać z Ulą (Anna Karwan) w trasę koncertową, ale szybko tego pożałuje. Dowie się, że piosenkarka tuż przed wyjazdem zerwała z Ernestem (Krystian Kukułka) i zagięła parol na Huberta (Marek Molak)!

Zdjęcia na temat: kukułka krystian
Wideo na temat: kukułka krystian
 • Krystian Kukułka wściekły: Gardzę ludźmi, którzy piszą negatywne komentarze! Brzydzę się!

  Krystian Kukułka, gwiazdor serialu "Barwy szczęścia" i gospodarz programu "Dzień dobry, Polsko", wypowiedział wojnę internetowym trollom! Aktor uważa hejterów za osoby zakompleksione, pozbawione życiowych osiągnięć i przepełnione zazdrością. Przez hejterów był bowiem bliski rezygnacji z kariery telewizyjnej.

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Mikołaj Krawczyk: Nie dbam o swoją urodę

  Goście programu "Pytanie na śniadanie" rozmawiali o tym, czy wypielęgnowani mężczyźni są niemęscy. Mikołaj Krawczyk stwierdził, że nigdy nie był u kosmetyczki. "Przesadnego dbania o swoją urodę nie uskuteczniam wbrew opiniom" - powiedział, podkreślając, że stawia na zdrową dietę i aktywność fizyczną. Z kolei aktor Krystian Kukułka zdobył się na rzadko spotykane wśród płci męskiej wyznanie

 • Maraton tańca

  Klimatyczna i pełna zaskakujących zwrotów akcji komedia producentów "Wesela" i "Domu złego". Magdalena Łazarkiewicz, autorka "Ostatniego dzwonka" oraz "Białego małżeństwa" - przebojowych filmów o pierwszych miłościach i dojrzewaniu, powraca do ponadczasowego tematu młodzieńczych namiętności, które eksplodują w trakcie konkursu tanecznego, elektryzującego mieszkańców pewnego miasta. Dwie dziewczyny - Joanna Kulig ("Sponsoring") i Olga Frycz ("Wszystko co kocham") wystawiają na próbę swoją...

Dyskusje na temat: kukułka krystian