• Informacje na temat:

  kukulska natalia z mężem

Artykuły na temat: kukulska natalia z mężem
 • Natalia Kukulska: Cała prawda o jej małżeństwie!

  Natalia Kukulska (43 l.) poruszyła swoich fanów szczerym wyznaniem...

 • Recenzja Natalia Kukulska "Ósmy plan": Poczochrany pop

  "Kto się ośmieli ściągnąć mnie w dół?" - rzuca zawadiacko na wejściu swojej nowej płyty Natalia Kukulska. Nie że się boję, ale odpuszczę. Bo wyszedł jej znowu lotny materiał.

 • Natalia Kukulska tak bawi się w USA z mężem! Mamy zdjęcia!

  Natalia Kukulska (43 l.) obecnie przebywa ze swoim mężem, Michałem Dabrówką (47 l.) w Nowym Jorku. Widać, że para doskonale się bawi, ale dla piosenkarki podróż ma wymiar także sentymentalny.

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Natalia Kukulska rusza w trasę dla papieża

  Choć w jej grafiku próżno szukać wolnego dnia, a gdy już się taki trafi Natalia Kukulska (43 l.) poświęca go najbliższym - mężowi Michałowi Dąbrówce oraz trójce ich dzieci: Janowi (19 l.), Ani (14(...) - zdradza Natalia Kukulska. Dla niej to bardzo ważne przedsięwzięcie. Nie wyobraża sobie, by mogła nie wziąć w nim udziału. - Miałam okazję poznać Ojca Świętego. Kilkakrotnie śpiewałam specjalnie dla niego...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Natalia Kukulska: Czeka ją trudne rozstanie!

  Natalia Kukulska (42 l.) niedługo będzie musiała prawdopodobnie zmierzyć się z pewnym wyzwaniem, które nie będzie dla niej łatwe! Dla niej byłby to czas bolesnej rozłąki, ale dla syna szansa na sukces.

 • Natalia Kukulska będzie przykładną mamą

  Natalia Kukulska, piosenkarka, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a latem zostanie mamą, bardzo przejmuje się nową rolą. Czyni już zresztą pierwsze przygotowania, aby dziecku niczego nie brakowało.

 • Fakt: Natalia Kukulska rozstaje się z mężem. Zawodowo!

  Natalia Kukulska (40 l.) tuż przed porodem podjęła zaskakującą decyzję - wokalistka postanowiła rozstać się z mężem, perkusistą i producentem Michałem Dąbrówką. Na szczęście tylko zawodowo!

 • Natalia Kukulska zaśpiewała dla Jana Pawła II

  W środę, 19 grudnia, w Watykanie, w Auli Pawła VI, na audiencji generalnej u Ojca Świętego, wśród tysięcy pielgrzymów z całego świata, znalazła się także Natalia Kukulska. Popularna wokalistka wraz ze swoim zespołem zaśpiewała kilka kolęd.

Zdjęcia na temat: kukulska natalia z mężem
Wideo na temat: kukulska natalia z mężem
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...