• Informacje na temat:

  kukulska tragedia

Artykuły na temat: kukulska tragedia
 • Natalia Kukulska: rolę babci przejęła teściowa

  ...potrzebowała oparcia, bo dopadały ją demony przeszłości. Nie radziła sobie z lękiem, który był efektem zbyt wczesnej, nagłej śmierci mamy. Bała się, że może się wydarzyć nowa tragedia. Gdy niepokój...

 • Muzycy dla ofiar tragedii we Lwowie

  W najbliższą niedzielę, 4 sierpnia, w Krakowie, na boisku WKS Wawel przy ulicy Bronowickiej, odbędzie się specjalny koncert charytatywny na rzecz pomocy ofiarom tragedii we Lwowie. Zagrają m.in. krakowskie grupy Skangur i Kulturka oraz gwiazda wieczoru - Natalia Kukulska.

 • Natalia Kukulska: Co się wydarzyło podczas ostatnich świąt z mamą?

  W 1979 roku mała Natalka Kukulska (41 l.) spędziła ostatnie Boże Narodzenie ze swoją mamą. Zaraz po świętach Anna Jantar (+30 l.) wyleciała na tournée po Stanach. Kilka miesięcy później rodziną gwiazdy wstrząsnęła niewyobrażalna tragedia...

 • Odwołane koncerty

  W związku z żałobą ogłoszoną po sobotniej (28 stycznia) tragedii na Międzynarodowych Targach Katowickich w Chorzowie odwoływane są koncerty zaplanowane na najbliższe dni. Żałoba narodowa potrwa do środy, 1 lutego.

 • Kinga Rusin zaliczyła niezłą wtopę w "Dzień Dobry TVN"! Szybka reakcja Natalii Kukulskiej

  Kinga Rusin (48 l.) chciała nawiązać do katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar (†29 l.), i zaliczyła niezłą wpadkę! Natalia Kukulska (43 l.) szybko poprawiła błąd dziennikarki.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • Natalia Kukulska opiekowała się chorym ojcem. Ostatnie chwile Jarosława Kukulskiego nie były łatwe

  Jarosław Kukulski (†66 l.) starał się zastąpić córce zmarłą matkę. Kibicował jej przez całe życie. Natalia Kukulska (42 l.) odwdzięczyła mu się opieką w chorobie i nieustającą pamięcią. A ostatnie chwile jej ojca nie należały do łatwych.

 • "Nie jestem skandalistą!"

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Obudź się" Janusza Panasewicz. Wokalista Lady Pank po raz pierwszy w karierze wydał solową płytę.

 • Natalia Kukulska przeżywa bolesne chwile po raz kolejny!

  ....  Zamiast cieszyć się udaną trasą koncertową i przygotowywać się do kolejnych występów, Natalia Kukulska musi martwić się niepełnowartościową płytą jej mamy oraz wracać do trudnych wspomnień z dzieciństwa...

 • Weekend przed telewizorem

  W odróżnieniu od kilku ostatnich weekendów, podczas których można było cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, ten zapowiada się raczej burzowo. Jako że - siłą rzeczy - trzeba będzie spędzić nieco więcej czasu w domu - warto poznać najciekawsze pozycje przygotowane dla nas przez poszczególne stacje.