• Informacje na temat:

  kukulski o katastrofie

Artykuły na temat: kukulski o katastrofie
 • Ania Rusowicz i Natalia Kukulska świętują. Jest powód!

  To niesamowite, jak bardzo splatają się ich losy i to od wczesnego dzieciństwa. Ania Rusowicz jeździła w wózeczku po Natalii Kukulskiej, oryginalnym francuskim, który dla wyczekiwanej córeczki sprowadził Jarosław Kukulski (†66). Mama Ani, gwiazda polskiego big-bitu Ada Rusowicz (†46), dała córce imię na część mamy Natalii, Anny Jantar, którą podziwiała jako artystkę i człowieka. Nigdy nie...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Niezwykłe odkrycie Kukulskiej

  Tuż przed 10 czerwca, czyli urodzinami Anny Jantar, w ręce jej córki Natalii Kukulskiej (36 l.) trafił notes zmarłej mamy pełen zapisków dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń, których nie zdążyła(...). W rękach wielbicieli znajduje się m.in. kalendarz gwiazdy z 1980 roku, który miała przy sobie feralnego dnia 14 marca. Po katastrofie należał on do rodziny, jednak później został skradziony przez...

 • Natalia Kukulska niebawem wyda swoją dziesiątą płytę. Na razie artystka zaszyła się w studio w okolicach Warszawy i skrupulatnie pracuje nad nowym materiałem.

 • Natalia Kukulska ścięła włosy!? Co za metamorfoza!

  Przez swoje kręcone, ciemne włosy artystka niejednokrotnie była porównywana do swojej tragicznie zmarłej mamy, Anny Jantar (+30 l.). Do tego duże oczy i ciemna karnacja sprawiały, że faktycznie patrząc na zdjęcia gwiazdy, która przed laty zginęła w katastrofie lotniczej, Natalia obecnie przypomina ją do złudzenia. Możliwie, że wokalistka miała już dość porównań do wielkiej gwiazdy i w końcu...

 • Natalia Kukulska: Cień matki

  Natalia Kukulska wciąż nie może uniknąć porównań z matką, zmarłą tragicznie u szczytu swej kariery Anną Jantar. "Jeśli nie śpiewam piosenek mamy, słyszę zarzut, że o niej zapominam. Kiedy śpiewam, okazuje się, że wykorzystuję jej wizerunek" - żali się wokalistka.

 • Jerzy Dziewulski ujawnia nieznane dotąd fakty o katastrofie lotniczej, w której zginęła Anna Jantar

  Natalii Kukulskiej, legenda polskiej piosenki lat 70. Anna Jantar (†30 l.).   Natalia znów musi zmierzyć się z legendą mamy i przywracać w pamięci wydarzenia sprzed 38 lat, gdy tragiczna podróż z Nowego(...) wypadku także nie brzmią jednoznacznie i budzą kontrowersje. Jarosław Kukulski (†66 l.) w jednym z wywiadów tłumaczył, że problemy z identyfikacją wpłynęły na datę pogrzebu Anny Jantar, 25 marca, dopiero...

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • Natalia Kukulska: Co się wydarzyło podczas ostatnich świąt z mamą?

  ...… Wiele lat później mama zmarłej w katastrofie lotniczej gwiazdy, Halina Szmeterling, wyznała na łamach książki „Anna Jantar. Tyle słońca”, że Anna obiecywała sobie przed wyjazdem, że po raz ostatni(...) Kukulskiego – Natalia Kukulska nie cieszy się ze świąt tak, jak kiedyś. Zdarzało się, że po śmierci ojca Boże Narodzenie spędzała z mężem i dziećmi z dala od domu, żeby, jak zdradziła w jednym z wywiadów, być...

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

Wideo na temat: kukulski o katastrofie
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Amazonia. Przygody małpki Sai

  Urodzona w niewoli mała kapucynka po katastrofie lotniczej nad amazońską dżunglą zostaje całkowicie sama. Zdezorientowana i bezradna uczy się przetrwać oraz dostosować do nowego otoczenia.

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").