• Informacje na temat:

  kukulski o katastrofie

Artykuły na temat: kukulski o katastrofie
 • Stracił żonę w katastrofie smoleńskiej! Po latach wyznaje, jak ważna była dla niego pomoc Kukulskiej

  Zaraz po 4. urodzinach Natalia Kukulska (42 l.) straciła mamę. Trzy dekady później wsparła przyjaciela, który w katastrofie smoleńskiej stracił żonę i mamę jego córeczki. Krzysztof Wasita po latach ujawnił, ile ta pomoc gwiazdy dla niego znaczy...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Natalia Kukulska wyjawiła gorzką prawdę! Chodzi o rodzinę!

  Potrzebowała dużo czasu, aby wreszcie powiedzieć do swojej teściowej: mamo. Jednak nikogo to nie dziwi, bo przecież Natalia Kukulska miała zaledwie cztery latka, kiedy Anna Jantar (†29) zginęła w katastrofie lotniczej. Tata Jarosław Kukulski (†66) i babcia Halina Szmeterling (†92), dwoili się i troili, aby zastąpić jej mamę. Udało się, ale nie do końca. "W macierzyństwie i w życiu brakowało mi...

 • Natalia Kukulska niebawem wyda swoją dziesiątą płytę. Na razie artystka zaszyła się w studio w okolicach Warszawy i skrupulatnie pracuje nad nowym materiałem.

 • Ania Rusowicz i Natalia Kukulska świętują. Jest powód!

  To niesamowite, jak bardzo splatają się ich losy i to od wczesnego dzieciństwa. Ania Rusowicz jeździła w wózeczku po Natalii Kukulskiej, oryginalnym francuskim, który dla wyczekiwanej córeczki sprowadził Jarosław Kukulski (†66). Mama Ani, gwiazda polskiego big-bitu Ada Rusowicz (†46), dała córce imię na część mamy Natalii, Anny Jantar, którą podziwiała jako artystkę i człowieka. Nigdy nie...

 • Natalia Kukulska: Cień matki

  Natalia Kukulska wciąż nie może uniknąć porównań z matką, zmarłą tragicznie u szczytu swej kariery Anną Jantar. "Jeśli nie śpiewam piosenek mamy, słyszę zarzut, że o niej zapominam. Kiedy śpiewam, okazuje się, że wykorzystuję jej wizerunek" - żali się wokalistka.

 • Natalia Kukulska dzięki niej nie czuła się samotna po śmierci mamy! Szczęście nie trwało długo

  Natalia Kukulska (42 l.) była malutka, gdy jej mama, Anna Jantar (†29 l.) zginęła w katastrofie. Niedługo potem pojawiła się w jej życiu wyjątkowa kobieta. Do dziś pozostaje z nią w kontakcie.

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • Niezwykłe odkrycie Kukulskiej

  Tuż przed 10 czerwca, czyli urodzinami Anny Jantar, w ręce jej córki Natalii Kukulskiej (36 l.) trafił notes zmarłej mamy pełen zapisków dotyczących jej planów, zamierzeń, marzeń, których nie zdążyła(...). W rękach wielbicieli znajduje się m.in. kalendarz gwiazdy z 1980 roku, który miała przy sobie feralnego dnia 14 marca. Po katastrofie należał on do rodziny, jednak później został skradziony przez...

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

Wideo na temat: kukulski o katastrofie
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Amazonia. Przygody małpki Sai

  Urodzona w niewoli mała kapucynka po katastrofie lotniczej nad amazońską dżunglą zostaje całkowicie sama. Zdezorientowana i bezradna uczy się przetrwać oraz dostosować do nowego otoczenia.

 • Niepowstrzymany

  Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta ("Metro strachu", "Deja vu", "Gliniarz z Beverly Hills II"). Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington ("Dzień próby", "Chwała") w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego trujące i wybuchowe chemikalia. W pozostałych rolach: Chris Pine ("Star Trek") i Rosario Dawson ("Death Proof").