• Informacje na temat:

  kukulski spadek

Artykuły na temat: kukulski spadek
 • "Pikej" zadłużył matkę! Już roztrwonił spadek po ojcu?

  Jeden z tabloidów donosi, że Piotr "Pikej" Kukulski (25 l.) popadł w spore kłopoty finansowe. Koniec chwalenia się bogactwem?

 • W tym tygodniu na liście najlepiej sprzedających się w Polsce albumów duże zmiany. W pierwszej 20 mamy aż cztery nowości, 13 albumów zanotowało spadek, a tylko jedna płyta awansowała i jedna utrzymała swą pozycję sprzed tygodnia. Najważniejszą zmianą jednak jest to, że mamy nowy numer jeden. Od razu na miejscu pierwszym zadebiutowała płyta "Tobie" - najnowsze dzieło Natalii Kukulskiej.

 • Kukulski sprzedał dom po ojcu! Co na to Natalia?

  Piotr Kukulski po śmierci ojca dostał ogromny spadek, który uwielbia trwonić. Ostatnio bez skrupułów sprzedał dom, w którym kiedyś mieszkał z Jarosławem...

 • Piotr "Pikej" Kukulski śmieje się z hejterów

  "To był zabawny żart" - skomentował początkujący raper Piotr "PeKay" Kukulski wrzucony pod koniec grudnia 2013 r. filmik z informacją o tym, że kończy karierę. Wideo zrobiło furorę.

 • Kukulski wynajął dom po ojcu agencji towarzyskiej!

  Piotr Kukulski (24 l.) od dłuższego czasu próbuje różnymi sposobami zrobić karierę w show-biznesie. Dla przyzwyczajonego do luksusów chłopaka nie ma żadnych świętości. Co prawda dostał ogromny spadek(...) rodziny Kukulskich. "Totalnie luzackie podejście do rzeczywistości polega na tym, żeby dom po ojcu wynajmować na burdel" - wyjawia. Znajomi i przyjaciele słynnego kompozytora nie kryją oburzenia. "Jarek...

 • Album "Yugoton" co chwilę traci i odzyskuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów. W tym tygodniu żadnej płycie nie udało się wyprzedzić Kazika, Nosowskiej i Kukiza, wykonujących znane niegdyś jugosłowiańskie utwory. Natalia Kukulska i płyta "Tobie", niedawny numer jeden listy, w zeszłym tygodniu odnotowała spadek aż na miejsce szóste.

 • Natalia Kukulska ma dość show-biznesu! "Pióra w dupsku? Nie, dziękuję"

  ...z "Gazetą Wyborczą". To oczywiście przekłada się na spadek popularności i pożegnanie z celebryckim topem. Piosenkarka zaznacza jednak, że dopiero teraz czuje się spełniona, a na masowej popularności...

 • "Must Be The Music" odjeżdża konkurencji!

  Rośnie przewaga muzycznego show Polsatu w rankingu oglądalności. "Must Be The Music. Tylko muzyka" dobija już do poziomu 4 mln widzów!

 • Urszula najlepsza

  Jak wynika z listy najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów, przygotowanej przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV), najchętniej kupowaną płytą w zeszłym miesiącu było najnowsze dzieło Urszuli zatytułowane "Udar". Zestawienie przygotowane jest jednak na podstawie informacji dostarczonych przez wytwórnie i informuje o ilości płyt dostarczonych do hurtowni, a nie faktycznej sprzedaży. W przypadku płyty Urszuli, do sprzedaży wysłano ponad 27 tysięcy egzemplarzy.

 • Takiej sytuacji na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce jeszcze nie było. Pierwsza trójka pozostała bez zmian, a do pierwszej dziesiątki przedostały się zajmujące dotąd dalsze pozycje cztery płyty. Poza tym w Top 10 nie znalazła się tym razem żadna nowość. Na szczycie wciąż utrzymuje się album "Exciter" grupy Depeche Mode, który wyprzedza Kazika Staszewskiego i jego "Melodie Kurta Weilla i coś ponadto" oraz płytę "Survivor" tria Destiny's Child.

Wideo na temat: kukulski spadek
 • Feniks

  Nelly Lenz, żydowska śpiewaczka, wychodzi cało z obozu koncentracyjnego w Auschwitz, ale jest oszpecona i poważnie ranna. Wraz z wierną przyjaciółką, Lene, wraca do tego, co pozostało z Berlina. Ma tylko jeden cel: odnaleźć w ruinach miastach swego męża, muzyka. Chce się dowiedzieć czy nadal ją kocha i czy to on wydał ją nazistom, jak twierdzi Lene. Gdy jednak go odnajduje, mąż jej nie rozpoznaje. A co gorsza, prosi ją aby udawała... Nelly. Wszystko po to, żeby mógł objąć jej spadek.

 • Piła mechaniczna 3D

  Dawno temu, w małym miasteczku w Teksasie, pięcioro młodych ludzi stało się uczestnikami tragedii. Nie mogli się spodziewać, że tego feralnego dnia zobaczą tyle zła. Tylko jednej z tych osób dane było przetrwać, aby mogła opowiedzieć tę historię. Jej przetrwanie wywoła szereg wydarzeń, które tylko pozornie przyczyniły się do końca tego dramatu... Prawie nikt nie wiedział, że ktoś przeżył tę masakrę. Niemowlę, które było ukrywane z dala od zła. Dziecko, które dorastało nie mając świadomości o...

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...