• Informacje na temat:

  kukulski z dziewczyna

Artykuły na temat: kukulski z dziewczyna
 • Natalia Kukulska powiedziała "nie"

  Wokalistka podjęła ostateczną decyzję dotyczącą koncertu "Życia mała garść", poświęconego twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, który odbędzie się 26 maja. Okazuje się, że podczas imprezy(...) pozwoliła swojej córce Ani (14 l.) wystąpić podczas koncertu, Natalia nie widzi jej na scenie i dementuje to, że dziewczyna wykona piosenki babci i dziadka. - Moja córka rzeczywiście śpiewa, próbuje...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Natalia Kukulska wypełniła ostatnią wolę ojca. Czekała z tym całe lata

  ...26 maja odbędzie się koncert "Życia mała garść" poświęcony Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu. "To szalenie osobisty koncert, dlatego nie biorę w nim udziału jako wokalistka, a jedynie sprawuję(...) w końcu wypełnić wolę ojca, który w czasie kiedy już chorował, prosił ją, by żyła w zgodzie z przyrodnim bratem Piotrem Kukulskim. Jego testament kończył się słowami: "Moje kochane dzieci, życzę Wam...

 • Kukulska wreszcie zatańczy?

  Natalia Kukulska po raz kolejny otrzymała propozycję udziału w telewizyjnym show "Taniec z gwiazdami" i wiele wskazuje na to, że tym razem ujrzymy ją na parkiecie.

 • Co za wieści o bracie Natalii Kukulskiej. Zmienił się nie do poznania!

  ...oczarowany. Do tej pory wraz z dziewczyną zajmowali apartament w Warszawie, który Piotr kupił za pieniądze ze spadku po śmierci taty, Jarosława Kukulskiego. A pomysł z przeprowadzką do Andaluzji jest już(...) pretensje, że ta nie pomaga mu w karierze muzycznej. W końcu zerwali ze sobą kontakt.  Pojednanie nastąpiło w maju na koncercie "Życia mała garść" poświęconym pamięci Kukulskiego i Anny Jantar, który...

 • Ogłoszono nominacje do nagród Viva Comet 2008, które wyróżnią najlepszych polskich wykonawców. Najwięcej szans na statuetkę mają zespół Feel oraz Doda - po cztery. Gościem specjalnym ceremonii będzie grupa t.A.T.u.

 • Natalia Kukulska żałuje: To, co robiłam mojej babci...

  Młodość musi się wyszumieć. To stare przysłowie sprawdziło się w przypadku Natalii Kukulskiej (42 l.). Dorastając, sprawiła swej babci wiele kłopotów...

 • Queens: Z myjni na plażę

  "Zabawa, radość, optymizm i energia" - takimi słowami dziewczyny z nowej polskiej grupy Queens reklamują teledysk do piosenki "Everybody Loves The Sunshine". Wideoklip wyreżyserował Mariusz Palej, doświadczony twórca filmów reklamowych i teledysków (znany m.in. ze współpracy z Mandaryną, Natalią Kukulską, Norbim czy zespołem Bajm). Klip możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

 • Natalia Kukulska wyciągnęła rękę do brata?! To przełom w ich relacjach!

  Relacje Natalii Kukulskiej (43 l.) z bratem Piotrem (30 l.) długo były bardzo napięte. Teraz jednak sytuacja uległa zmianie, czym Natalia zaskoczyła chyba nawet samego brata.

 • Album "Yugoton" co chwilę traci i odzyskuje pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się w naszym kraju albumów. W tym tygodniu żadnej płycie nie udało się wyprzedzić Kazika, Nosowskiej i Kukiza, wykonujących znane niegdyś jugosłowiańskie utwory. Natalia Kukulska i płyta "Tobie", niedawny numer jeden listy, w zeszłym tygodniu odnotowała spadek aż na miejsce szóste.

Wideo na temat: kukulski z dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.