• Informacje na temat:

  kulczycki

Artykuły na temat: kulczycki
Zdjęcia na temat: kulczycki
Wideo na temat: kulczycki
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski o Arturze

  Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z serialu "Pierwsza miłość", opowiedział nam o tym, że w życiu prywatnym jego bohatera w końcu zapanuje spokój. Jednak, żeby widzowie ani na chwilę nie mogli się nudzić. W Kulczycki Corporation będzie się działo! A wszystko za sprawą nowego bohatera, Aleksandra, który sporo namiesza!

 • Pierwsza miłość": "To ma być randka?"

  Nadchodzi czas zmian i trudnych decyzji. Kinga (Alesandra Zienkiewicz) musi zwolnić Marysię i Anetę i sama zająć się prowadzeniem Barbariana oraz King’s Fitness. Natomiast do Kulczycki Corporation przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną poznany przez Sabinę (Urszula Dębska) w kawiarni mężczyzna (Tomasz Mandes). Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Pierwsza miłość": Urszula Dębska o serialu i "Tańcu z Gwiazdami"

  Urszula Dębska, czyli Sabina z serialu "Pierwsza miłość" opowiedziała nam, co czeka jej postać. Już niedługo Wekslerówna zakocha się i zupełnie straci głowę dla nowego pracownika Kulczycki Corporation - Aleksandra. Jednak nie wszystko okaże się być takie, jakie wydaje się na pierwszy rzut oka. Czy Sabina znów będzie cierpiała? Urszula Dębska zdradziła nam również, której parze kibicuje w "Tańcu

Dyskusje na temat: kulczycki