• Informacje na temat:

  kulczyk plotki rozstanie

Artykuły na temat: kulczyk plotki rozstanie
 • Joanna Przetakiewicz opowiada o kulisach rozstania z Kulczykiem!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) ostatnio uwielbia dzielić się kulisami swojego związku ze zmarłym w 2015 roku Janem Kulczykiem (†65 l.). O czym tym razem opowiedziała?

 • Joanna Przetakiewicz o rozstaniu z Janem Kulczykiem

  Joanna Przetakiewicz (46 l.) pierwszy raz skomentowała rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem, milionerem Janem Kulczykiem (63 l.).

 • Joanna Przetakiewicz żałuje związku z Janem Kulczykiem?!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) przez długie lata była w związku z jednym z najbogatszych Polaków, Janem Kulczykiem (†65 l.). Czy teraz tego żałuje?

 • Przetakiewicz o "rozstaniu" z Kulczykiem

  Joanna Przetakiewicz (41 l.) po raz pierwszy wypowiedziała się na temat plotek dotyczących jej rozstania z Janem Kulczykiem (62 l.).

 • Joanna Przetakiewicz ukrywa ukochanego w Londynie?! Jest zakochana!

  Jakiś czas tam można było usłyszeć plotki, że projektantka znowu jest w związku. Asia za sobą ma już jedno małżeństwo, które przetrwało 14 lat, oraz wieloletni związek z Janem Kulczykiem (†65 l.), który zmarł w 2015 roku. Długo jednak nie mogła ułożyć sobie życia uczuciowego, mimo że rozstała się z Janem jeszcze przed jego śmiercią. Teraz wygląda na to, że jednak szczęście się do niej uśmiechnęło...

 • Alicja Bachleda-Curuś da mu drugą szansę?! Zaskakujące doniesienia tygodnika!

  ...znajomych gwiazdy do komentarza dołączył pozdrowienia dla... Sebastiana Kulczyka (38 l.). Aktorka zaraz po świętach Bożego Narodzenia wybrała się na odpoczynek w góry. Jak zdradził nam kolega biznesmena(...)". Prywatność ceni sobie także syn zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka (†65 l.). Jego siostrę, Dominikę (41 l.), skusił show-biznes, Sebastian poszedł w ślady ojca. Dziś on prowadzi firmę Kulczyka. Działa...

Wideo na temat: kulczyk plotki rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.