• Informacje na temat:

  kulczyk zdjęcia

Artykuły na temat: kulczyk zdjęcia
 • Dominika Kulczyk zaokrągliła się? Te zdjęcia dają do myślenia

  Dominika Kulczyk (39 l.) gościła niedawno na gali rozdania nagród Rady Polskiego Biznesu. Na scenie apelowała do przedsiębiorców, aby "zaczęli dzielić się majątkiem". "Już dzisiaj zacznijmy szlachetną rywalizację, która zmierzy się z biedą, głodem, wykluczeniem, bezdomnością. Wierzę, że apel nie pozostanie bez odzewu i tylko po to żeby ośmielić do dzielenia się innych, głośno deklaruję...

 • Kulczyk i Międzyzdroje

  Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach może być zagrożony. Jan Kulczyk, który jest największym sponsorem odbywającego się od 9 lat festiwalu, podobno nie chce już finansować imprezy. Do tej pory na imprezę Kulczyk wydał kilka milionów złotych.

 • Sebastian Kulczyk i Piotr Woźniak-Starak przyjaźnili się. Byli dla siebie jak bracia

  Sebastian Kulczyk za pośrednictwem Instagrama pożegnał swojego przyjaciela. Krótki, ale wzruszający i wymowny wpis pokazuje, jak bliska relacja łączyła go z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

 • Jak Cannes, Berlin i Wenecja...

  Tegoroczny festiwal Plus Camerimage uzmysłowił, że ta impreza wciąż się rozwija i pozostało jeszcze dużo do zrobienia, aby kiedyś mogła zaistnieć w świadomości światowej, a nie jak ma to miejsce do tej pory, jedynie krajowej. Punkt wyjścia jest idealny, aby za kilka lat w Łodzi spotykały się największe gwiazdy kina, prezentowane były najlepsze filmy, pokazywane były najważniejsze nowinki techniczne.

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg w końcu przyłapani na czułościach. Te zdjęcia mówią wszystko!

  O bliskiej relacji Dominiki Kulczyk (38 l.) i Pawła Deląga (45 l.) plotkuje się od dobrych kilku miesięcy. Paparazzim, jak dotąd, nie udało się przyłapać pary na czułościach. Aż do teraz...

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg jednak są parą?

  O bliskiej zażyłości miliarderki Dominiki Kulczyk i aktora Pawła Deląga tabloidy donoszą już od pewnego czasu! Zdjęcie, które niedawno trafiło do sieci nie pozostawia złudzeń?

 • Dominika Kulczyk wraca do TVN!

  Córka Jana Kulczyka (65 l.) nie rezygnuje z robienia kariery w telewizji...

 • Paweł Deląg i Dominika Kulczyk: Uda im się ocalić związek?

  Paweł Deląg (45 l.) nie ma szczęścia w miłości. Jego związek z Dominiką Kulczyk (38 l.) także jest daleki od ideału.

 • Dominika Kulczyk wraca na salony!

  Dominika Kulczyk (38 l.) po niespodziewanej śmierci ojca, Jana Kulczyka (†65 l.), na dłuższy czas zrezygnowała z bywania na celebryckich imprezach. Dopiero teraz postanowiła wybrać się na swoje pierwsze publiczne wyjście. Pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Tam promowała program "Efekt Domina". Na tę okazję założyła czarny strój. Jak wam się podoba?

 • Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk spędzą razem święta? Zaskakujące doniesienia

  ..., własność rodziny Kulczyków, a wyspa od lat jest jednym z ulubionych miejsc ich wakacyjnych wypadów? Czytaj dalej na następnej stronie... Drogi Alicji i Sebastiana, jednego z najbogatszych(...) plotki o tym, że jest przyczyną rozwodu. 18 grudnia aktorka pochwaliła się fotką z alpejskiego stoku. Tam stoi... luksusowa, warta 185 mln dolarów willa Kulczyków. Czyżby tym razem to Sebastian...

Zdjęcia na temat: kulczyk zdjęcia
Wideo na temat: kulczyk zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...