• Informacje na temat:

  kuleczka

Artykuły na temat: kuleczka
 • Oto nowa miłość aktorki!

  Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka z "Rancza", jest po uszy zakochana. Nowa miłość aktorki to niejaki Pan Kuleczko - malutki piesek rasy Coton de Telear. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Filip Bobek obchodzi 33. urodziny

  ..., że jako dziecko był pulchnym i niezbyt urodziwym chłopcem, do którego jak ulał pasowało przezwisko "kuleczka", jakie nadała mu siostra. Nie czuł się dobrze z nadwagą, więc postanowił zrobić wszystko...

 • Filip Bobek ma urodziny!

  Filip Bobek, czyli Albert Bielewicz z "2XL", konsjerż Tomasz Rosiecki z "Hotelu 52" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", kończy w środę, 9 października, 33 lata.

 • Magdalena Waligórska zamieszkała z nowym partnerem!

  Związek Magdy Waligórskiej (35 l.) i Mateusza Lisieckiego (28 l.) robi się coraz poważniejszy!

 • Bezimienne Papa D

  Pod szyldem Papa D grupa znana wcześniej jako Papa Dance przygotowała album "Bezimienni". Płyta, promowana singlem z tytułowym nagraniem, ukaże się pod koniec sierpnia.

 • Małgorzata Ostrowska kiedyś była buntowniczką! Dopiero dziś jest szczęśliwa!

  Świetny wygląd, kondycja, głos... Bardzo pani dba o siebie?   Nieszczególnie. To bardziej kwestia wewnętrznej dyscypliny. Nie mam sztabu masażystów, trenerów indywidualnych, kosmetyczek. Dbam o siebie jak każda kobieta. I całe życie jestem na dietach. Niemożliwe... Mam skłonności do tycia, cała moja rodzina jest w zasadzie kuleczkami, jestem zdecydowanie najszczuplejsza. A kosmetyki od lat...

 • "World War Z": Brad Pitt jest legendą

  Nie spełniła się apokaliptyczna przepowiednia Majów, ale wciąż jej donośne echa pobrzmiewają we współczesnym kinie. W "World War Z" Marca Forstera ("Czekając na wyrok", "007 Quantum of Solace") możemy oglądać kolejną wizję końca świata. Jego sprawcami są tutaj stare dobre zombie - nadgniłe, niepowstrzymane i wiecznie głodne.

 • Wojciech Błach nie płacze już po Kamilli Baar!

  Po rozstaniu z Kamillą Baar Wojtek Błach (42 l.) znalazł bratnią duszę. Ile znaczy dla niego Magda Waligórska?

 • Dziwna fryzura Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska ma klasę i styl. Zawsze nienagannie ubrana i uczesana, jest wzorem elegancji. Ale czasami korzysta ze złych podpowiedzi - "Fakt" bierze pod lupę fryzurę gwiazdy.

Dyskusje na temat: kuleczka
 • Re: ​"Na dobre i na złe": Kto jest biologicznym ojcem Matyldy?

  No właśnie kiedyś ważne były jedno-dwuodcinkowe historie pacjentów w szpitalu w Leśnej Górze, a teraz dominują romanse, zawirowania uczuciowe, rozstania i powroty personelu szpitala i osób zbliżonych do personelu, a całowanie się lekarzy na szpitalnych korytarzach to szczyt wszystkiego. Poziom tego serialu, a właściwie tasiemca leci na pysk.

 • Re: "Alternatywy 4": Janusz Gajos wyciszył się i złagodniał dzięki żonie

  A j w przedszkolu zawsze wybierałem sobie rolę szarika. Mama nawet specjalne łaty naszywała mi na spodnie. Jane mnie najbardziej brzydził

 • Re: "Ranczo": ​Czy Franczeska tęskni za serialem?

  Zagrali wspaniale, nietrudno było uwierzyć w ich miłość, za to w powód wyjazdu Lucy do Stanów - bardzo trudno.

 • Re: "Ranczo": Pierwszy etap zdjęć zakończony

  tu piszą, że wiosna, a w papierowym wydaniu w tekście, że też wiosna, a na jednym ze zdjęć napis "jesienią w TV". czyli można sobie wybrać ;) albo TVP jeszcze nie wie co z Ranczem zrobić....

 • Re: Maraton z "MacGyverem"

  W liceum mieliśmy fizyka, które ochrzciliśmy McGyver - zawsze, gdy brakowało pomocy naukowych drapał się po głowie i dosłownie widzieliśmy jak kuleczka puka go w głowę (jak w bajce o pomysłowym Dobromirze). Puk, puk i pan profesor stwierdzał: pokażę wam interferencję fal tylko tu wezmę dwie żyletki, miskę... ;-)

 • „Czterej pancerni i pies”:...

  Kochana Kuleczka :):):)

 • Re: Oto nowa miłość aktorki!

  No właśnie - kogo obchodzi kuleczka;)

 • Re: Porażki polskiej telewizji

  Popieram w 100% Ja się wypowiem,co do Układu Warszawskiego,to dobry serial,tylko pora emisji niewłaściwa.Mozna było zdjąć kiczowaty TzG i UW nadać o 20,a po tym ten kicz.Ciekawe jaką by wtedy oglądalnośc miał TzG?Nie wiem dlaczego TVN nie pomyślał o kontynuacji Kryminalnych lub Odwróconych?Dzisiejsza TV nie ma nic dobrego do zaproponowania.Kiedyś w TV były znakomite seriale komediowe i kryminalne.

 • Re: Porażki polskiej telewizji

  To przykre, że nie masz o czym myśleć, tylko o tym, że zdjęto serial z anteny.. życie się toczy poza TV! Jestem tym załamana... Oddajcie nam "Linię Życia" no : ( Cały czas od jego zakończenia o nim myślę. Zastanawiam się jak dalej potoczyłyby się losy bohaterów. Dzisiaj w wydarzeniach jak zobaczyłem N. Terentiew, aż się we mnie zagotowało, rzuciłem pilotem w telewizor! W głowie sobie układam dalsze wątki serialu, mogłoby być naprawdę ciekawie, podejrzewam, że Leszek wrócił by do Moniki,...