• Informacje na temat:

  kulisy fabryki

Artykuły na temat: kulisy fabryki
 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ...​„Seksmisja” w reżyserii Juliusza Machulskiego (61 l.) to prawdziwie kultowa polska komedia. Zna i uwielbia ją niemal każdy. Jednak mało kto wie, ile wysiłku kosztowało twórców, by w ogóle móc rozpocząć prace nad nią. Niemało trudu włożono w dobór obsady czy w przechytrzenie cenzora. Dopiero po latach na jaw wychodzą sekretne kulisy powstawania produkcji.

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał marzy o romansie ze znaną amerykańską gwiazdą!

  ...z "rodzinki.pl". Maciej Musiał nie kryje, że marzy o karierze międzynarodowej. W programie "Uwaga. Kulisy sławy" zdradził, że zamierza ruszyć na podbój Hollywood. - Chcę swoje życie przeżyć z przytupem...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Tomasz Ossoliński na dużym ekranie

  "Tomasz Ossoliński. Before the show" - to pierwszy w Polsce dokument o artyście ze świata mody. W filmie, którego premiera odbędzie się 13 czerwca, Tomasz Ossoliński odkrywa przed widzami kulisy swojej pracy.

 • Kayah w "Fabryce gwiazd"

  Kayah, która "do tej pory odmawiała udziału w programach typu reality show", dołączyła do trójki jurorów nowego show Polsatu "Fabryka gwiazd". Premiera programu już 19 września.

 • Laureaci festiwalu "Watch Docs"

  Filmy na temat żydowskich mitów samobójczych w kontekście sytuacji na Bliskim Wschodzie, losów muzułmańskich dzieci w Chinach oraz represjonowania w czasie II wojny światowej francuskich prostytutek oskarżanych o kontakty z Niemcami zdobyły nagrody na zakończonym w niedzielę, 17 grudnia, w Warszawie 6. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Watch Docs. Prawa człowieka w filmie".

 • Nowy film z A. Brody: Premiera w Wenecji

  Podczas tegorocznego 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zostanie zaprezentowany najnowszy film z Adrienem Brody ( "Pianista" ) w jednej z głównych ról, p.t. "Hollywoodland". Film startuje w głównym konkursie festiwalu, który rusza już w środę, 30 sierpnia, a potrwa do 9 września.

 • "Fabryka Snów" - kino nieme w Krakowie

  Najstarsza i najnowsza kinowa wersja historii o Królewnie Śnieżce, a także opowieści z Charlie Chaplinem i Polą Negri to niektóre z kilkunastu filmów, których projekcje odbędą się w ramach 14. Festiwalu Filmu Niemego w Krakowie.

 • Mike Nichols: Nie tylko "Absolwent"

  Mimo że jego nazwisko nie jest może tak głośne, jak innych uznanych amerykańskich reżyserów, to każdy szanujący się miłośnik X muzy widział przynajmniej kilka jego filmów. To właśnie jeden z nich - kultowy już "Absolwent", zapewnił mu kinematograficzną nieśmiertelność.

Wideo na temat: kulisy fabryki
 • Violetta: Koncert

  "Violetta: Koncert" to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel "Violetta". Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V- lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! "Violetta: Koncert" to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy koncertu i poczuć emocje jakie...

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.