• Informacje na temat:

  kulisy konfliktu

Artykuły na temat: kulisy konfliktu
 • Magda Gessler ujawnia kulisy rodzinnego konfliktu

  ...krytykuje mnie jako człowieka. Jest luteraninem, ma wyidealizowany obraz człowieka. Uważa, że celebryci są niepotrzebni, że robię z mojej córki celebrytkę - zdradziła kulisy rodzinnego konfliktu...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Marta Sędzicka i Mateusz Magda ujawniają kulisy swojego konfliktu!

  Mateusz Maga oraz Marta Sędzicka to uczestnicy "Top Model", którzy wyjątkowo nie darzyli siebie sympatią. Między modelami często dochodziło do ostrych starć i konfliktów. Reporterka jednej ze śniadaniówek próbowała się od nich dowiedzieć, jak wyglądają ich relacje po zakończeniu programu. Czy te kłótnie wywoływano tylko na potrzeby show?

 • Grace Kelly - królowa Hollywood, księżna Monako

  Napisana przez Joannę Spencer biografia aktorki odsłania kulisy życia gwiazdy na dworze Grimaldich, który okazał się dla niej złotą klatką.

 • To jeden z najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie. Teraz poznajemy kulisy

  Sławomir Łosowski, założyciel zespołu Kombi, po raz pierwszy opowiedział o konflikcie z Grzegorzem Skawińskim. Tylko u nas możecie przeczytać fragment książki "Kombi. Prawdziwa historia".

 • Szósty sezon "Czystej krwi" na DVD

  Szósty sezon serialu "Czysta krew" trafia 23 maja na płyty DVD. W 5-płytowym wydaniu nie zabraknie wyjątkowych dodatków specjalnych: materiał "Kulisy odcinków" zaprezentuje nam plan serialu od kuchni, na dysku znajdzie się również pięć komentarzy członków obsady i ekipy.

 • Księżna Kate boleśnie poniżona! Brytyjskie media wyjawiają kulisy sprawy! Będzie rozwód?

  Problemy w rodzinie królewskiej budzą wielkie emocje. Choć ostatnio cała Wielka Brytania skupia się na porodzie Meghan Markle (37 l.) i konflikcie między nią, a resztą rodziny królewskiej, to wciąż w tle pozostaje problem w małżeństwie Kate (37 l.) i Williama (37 l.).

 • Nie dostali czego chcieli

  Radiohead ujawniają kulisy rozstania z wytwórnią-gigantem EMI Music.

 • Gazeta ujawnia kulisy spotkania Meghan i Kate. Szokujące zachowanie księżnej Sussex!

  ...doszło po tygodniu, choć była to wizyta prywatna, na której zabrakło nawet dworskiego fotografa.   Teraz magazyn "In Touch" dotarł do innego świadka spotkania, który ujawnił szokujące wręcz kulisy...

 • Roger Waters: Koncertowy album

  Roger Waters, były basista i wokalista Pink Floyd, doczeka się na początku grudnia podwójnego albumu koncertowego, zatytułowanego "In The Flesh". Na wydawnictwie, które ukaże się dzięki firmie Sony, obok klasyków z repertuaru Pink Floyd i piosenek z solowych płyt artysty, znalazła się zupełnie nowa kompozycja "Each Small Candle". Waters w wywiadzie dla tygodnika "Billboard" ujawnił kulisy jej

Wideo na temat: kulisy konfliktu
 • Marta Sędzicka i Mateusz Maga ujawniają kulisy swojego konfliktu!

  Modelka Marta Sędzicka i model Mateusz Maga w programie "Top Model" nie darzyli siebie sympatią. W rozmowie z reporterką z "Dzień Dobry TVN" zdradzili, czy nadal są skonfliktowani. "Co było w programie, to było. Zostawmy to" - powiedziała Sędzicka. "Jakiś etap został zażegnany" - dodał Maga. (Dzień Dobry TVN/x-news)