• Informacje na temat:

  kulisy programu

Artykuły na temat: kulisy programu
 • Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradza kulisy programu! Cała prawda wyszła na jaw!

  Anita i Andrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to z pewnością wielcy wygrani tego programu. Para wytrwała z małżeństwie i do tej pory cieszą się rozwijającym się uczuciem. Po zakończeniu eksperymentu w końcu mogą zdradzić nieco więcej swoim fanom.

 • Trzeci sezon "Newsroom" od 8 grudnia w HBO

  Już od 8 grudnia widzowie HBO będą mogli oglądać trzeci, finałowy sezon serialu "Newsroom", który odsłania kulisy działania informacyjnej stacji telewizyjnej. Twórcą serialu jest Aaron Sorkin, a w głównej roli występuje Jeff Daniels. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO.

 • "Rolnik szuka żony 5": Marta Manowska zdradza kulisy programu. Dzieje się na planie!

  Już we wrześniu TVP wyemituje piątą edycję "Rolnik szuka żony". Zdjęcia do programu już ruszyły, a o kulisach postanowiła opowiedzieć Marta Manowska (34 l.). Wyjawiła, że na planie doszło do małego skandalu. Jedna z pań się zagalopowała...

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny pokazał dom w programie "Uwaga! Kulisy sławy" TVN

  Andrzej "Piasek" Piaseczny (48 l.) w programie "Uwaga! Kulisy sławy" po raz pierwszy pokazał swój dom w Górach Świętokrzyskich. Zdradził również, że nie jest samotny.

 • "Jan Serce": Kultowy serial o trudnej miłości

  Miłośników starych, dobrych polskich seriali zapraszamy na reportaż, dzięki któremu zajrzymy za kulisy "Jana Serce". Posłuchajmy, jak to z tym sercem było...

 • Monika Kuszyńska w programie "Kulisy Sławy"

  Monika Kuszyńska (39 l.) jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej popularność wzrosła w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Wiele lat później rozpoczęła karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W programie "Uwaga. Kulisy Sławy" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne artystki.

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Zaskakujące kulisy balu TVN! Chodzi o Górniak i Rozenek. Dopiero teraz to wyszło

  To, co wydarzyło się na balu organizowanym przez TVN, może być dla wielu niezłym zaskoczeniem. Wydawać by się bowiem mogło, że Edycie Górniak (46 l.) i Małgorzacie Rozenek-Majdan (41 l.) wcale nie jest do siebie najbliżej. Panie należą przecież do dwóch różnych światów. Pewne kulisy głośnej imprezy wychodzą na jaw dopiero teraz.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

Zdjęcia na temat: kulisy programu
Wideo na temat: kulisy programu
 • Marcin Prokop zdradza kulisy "Dzień dobry TVN"

  Marcin Prokop to prawdziwa gwiazda programu "Dzień Dobry TVN". Prowadzący zaznacza jednak, że sielankowy obrazek, jaki widzowie mają w swoim domu po włączeniu programu, to tylko pozory. Jak wyglądają kulisy? - Piekło na ziemi, mnóstwo ludzi pogrążonych w różnych, dziwnych czynnościach. Telewizja ma swój awers i rewers - mówi. (Agencja TVN/x-news)

 • Monika Kuszyńska w programie "Uwaga. Kulisy sławy"

  Monika Kuszyńska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Jej popularność wzrosła w 2000 roku, gdy dołączyła do zespołu Varius Manx. Wiele lat później rozpoczęła karierę solową, którą kontynuuje do dziś. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci. W programie "Uwaga. Kulisy Sławy" mogliśmy zobaczyć, jak wygląda życie rodzinne artystki. (x-news/Uwaga TVN"

 • Anna Wendzikowska pokazała kulisy "Dzień dobry TVN"

  Zobaczcie, co dzieje się za kulisami programu porannego "Dzień dobry TVN"!

Dyskusje na temat: kulisy programu
 • Re: Aktorzy „Belle Epoque” odkrywają kolejne kulisy serialu!

  To nie ogladaj tego programu trollu pisowski tylko won do tvpis.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Kwestia najwyższej wagi

  A co to jest TVP? Bo ja od dwóch lat nie mam takiego programu. Gdy będę chciała poznać kulisy propagandy prlowskiej, to sięgnę do historii a nie do prymitywnej propagandy publicznej.

 • Re: Kulisy wypadku Hanki Mostowiak!

  Piękna cera, zdrowie, doskonałe samopoczucie i brak cellulitu oraz wysoka samoocena i szczupła sylwetka to efekty programu odchudzającego DIETEK. Spróbuj i przekonaj się jakie to łatwe!

 • Re: Kolejny serial spada z ramówki

  Ja nie chce żeby zdejmowali z anteny serial "Układ Warszawski" i zeby dali go zaraz po TZG, a nie zaraz po TZG puszczają własnie kulisy tego programum. To jest juz chyba 13 albo 14 edycja i zawsze po tym puszczali kulisy tego programu. Komu to potrzebne człowiekowi wystarczy że jest sam program TZG, nie musimy juz ogladac tych kulis. Zamiast tego mogli by dac wczesniej "Układ Warszawski". I ja