• Informacje na temat:

  kult ciała

Artykuły na temat: kult ciała
 • Ola Domańska walczy z kultem idealnego ciała! Pokazała fałdki na brzuchu i cellulit!

  Aleksandra Domańska (29 l.) zdobyła się na nie lada odwagę. Wśród polskich celebrytek taki dystans to wciąż rzadkość...

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Ewa Minge pokazała wychudzone ciało! Tak szczupła jeszcze nie była!

  ...niejednokrotnie porusza ważne tematy.  Tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat kultu ciała, który spędza sen z powiek wielu młodym ludziom, a w większości kobietom.  "Od zawsze moje ciało(...) ??? Najsmutniejsza dla mnie kategoria, to panie w dojrzałym wieku, które koniecznie chcą udowodnić, że niczym nie różnimy się od nastolatek i bach na dowód fota! Różnimy się, jędrnością skóry, gęstością ciała...

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Joanna Liszowska poucza na Instagramie: "Nie musisz być doskonałą, by być szczęśliwą"

  Joanna Liszowska (40 l.) to kolejna gwiazda, która nie ulega kultowi ciała i pokazuje siebie taką, jaką jest. Na profilu na Instagramie opublikowała ważny przekaz do wszystkich kobiet.

 • Kult Ov Azazel: Świat, ciało i diabeł

  Amerykańscy blackmetalowcy z Kult Ov Azazel są już gotowi do wydania swojego nowego albumu. Piątą studyjną płytę florydzkiej grupy zatytułowano "The World, The Flesh & The Devil". Krążek ukaże się w maju, dzięki amerykańskiej Arctic Music (należącej m.in. do Phila Fasciana z Malevolent Creation), w kooperacji z firmą Crash.

 • Josie Goldberg (33 l.), były króliczek "Playboya", nie wstydzi się swoich kobiecych kształtów. W Stanach, gdzie panuje kult smukłego ciała, krytykowana jest za promocję nadwagi. Ona jednak nic sobie z tego nie robi. Plaża w Miami to dla niej idealne miejsce do zaprezentowania nowego, niezwykle odważnego stroju kąpielowego.

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • Kości

  Brennan jedzie do Nowego Orleanu, by pomagać w identyfikacji ciał ofiar huraganu Katrina. W prowizorycznej kostnicy znajdują się ciała z cmentarzy, które...

 • Ma swoją "fabrykę urody"

  W czasach wszechobecnego kultu piękna kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie i nienagannie. Czy to naprawdę takie ważne? O byciu piękną za wszelką cenę, operacjach plastycznych i "Fabryce urody" opowiada Dorota Chotecka.

Dyskusje na temat: kult ciała