• Informacje na temat:

  kult ciała

Artykuły na temat: kult ciała
 • Josie Goldberg (33 l.), były króliczek "Playboya", nie wstydzi się swoich kobiecych kształtów. W Stanach, gdzie panuje kult smukłego ciała, krytykowana jest za promocję nadwagi. Ona jednak nic sobie z tego nie robi. Plaża w Miami to dla niej idealne miejsce do zaprezentowania nowego, niezwykle odważnego stroju kąpielowego.

 • Pożegnano małżeństwo dziennikarzy - ofiary wybuchu gazu

  Setki osób pożegnały we wtorek w Katowicach małżeństwo dziennikarzy Brygidę i Dariusza Kmiecików oraz ich 2-letniego syna, którzy zginęli w wyniku wybuchu gazu w kamienicy, gdzie mieszkali. Pozostały wasze dzieła - "zapis pulsu wrażliwych serc" - mówił abp Wiktor Skworc.

 • Kości

  Brennan jedzie do Nowego Orleanu, by pomagać w identyfikacji ciał ofiar huraganu Katrina. W prowizorycznej kostnicy znajdują się ciała z cmentarzy, które...

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Kult idealnego i pięknie wyrzeźbionego ciała to znak naszych czasów. Na Instagramie roi się od zdjęć "napakowanych" przystojniaków i katujących się na siłowniach kobiet. Różnego rodzaju trenerki(...) Instagramie lansowała się jako kulturystka-celebrytka. Przed Hefford były kolejne zawody, do których zawzięcie się przygotowywała. W ostatnich tygodniach przeszła na restrykcyjną dietę białkową, a swój...

 • Kult Ov Azazel: Świat, ciało i diabeł

  Amerykańscy blackmetalowcy z Kult Ov Azazel są już gotowi do wydania swojego nowego albumu. Piątą studyjną płytę florydzkiej grupy zatytułowano "The World, The Flesh & The Devil". Krążek ukaże się w maju, dzięki amerykańskiej Arctic Music (należącej m.in. do Phila Fasciana z Malevolent Creation), w kooperacji z firmą Crash.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska lubi grać... brzydule

  Maja Ostaszewska, czyli Lidka Rak z "Drugiej szansy", skończyła niedawno 44 lata i uważa, że to idealny wiek dla aktorki. - Nie chciałabym mieć znowu 20 lat - twierdzi i dodaje, że kiedy była bardzo młoda, czuła się jak niewolnica cudzych oczekiwań.

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • JAKIMI JESTEŚMY". Trudno nie wyrazić podziwu dla wokalistki za odwagę. Przecież obecnie panujący kult idealnego ciała, może bardzo zniechęcać gwiazdy do pokazywania właśnie takich zdjęć, na których...

 • Ma swoją "fabrykę urody"

  W czasach wszechobecnego kultu piękna kobiety pragną wyglądać atrakcyjnie i nienagannie. Czy to naprawdę takie ważne? O byciu piękną za wszelką cenę, operacjach plastycznych i "Fabryce urody" opowiada Dorota Chotecka.

Wideo na temat: kult ciała
 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • Zamiana ciał

  Mitch (Ryan Reynolds) i Dave (Jason Bateman) to kumple od najmłodszych lat. Wychowywali się razem i wiedzieli o sobie wszystko. Jednak w ostatnim czasie ich drogi się rozeszły. Dave jest teraz zapracowanym prawnikiem, mężem i ojcem trójki dzieci, natomiast Mitch pozostał lekkomyślnym kawalerem, który nigdy nie bierze odpowiedzialności za to, co robi. Dla Mitcha życie przyjaciela jest idealne: ma piękną żonę (Leslie Mann), wspaniałe dzieci i dobrze płatną pracę. Tymczasem Dave zazdrości mu...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

Dyskusje na temat: kult ciała
 • Re: "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  Tyłek jak setki innych,ktorych mnóstwo na polskich ulicach.Dziwi natomiast,ten kult nagiego ciała,ktore stało się towarem.Przykro patrzec,jak kobiety i hołdujacy temu mężczyźni,zatracili w sobie szacunek,do siebie.

 • Re: ”Żywot Mateusza”...

  Piękna kobieta,utalentowana aktorka,klasa,szyk i wdzięk!To czy jest wegetarianka czy nie to Jej prywatna sprawa.Z przyjemnością oglądam Ją w każdej roli!Te zmarszczki tez są piękne bo prawdziwe,najważniejszy jest kult rozumu,talentu i serca a nie ciała tak modny dzisiaj.Pozdrowienia i życzenia zdrowia i jeszcze wielu wspaniałych ról!