• Informacje na temat:

  kultowe

Artykuły na temat: kultowe
 • Kultowe seriale: Nie żyje Jerzy Moes

  Jerzy Moes zmarł 27 kwietnia, jednak dopiero dziś poinformowano o jego śmierci. Aktor "Domu", "Czterdziestolatka" czy "Polskich dróg" miał 83 lata.

 • Festiwal filmów kultowych w Katowicach

  Ok. 40 filmów - od kasowych klasyków po filmy niszowe - będzie można obejrzeć podczas rozpoczynającego się w piątek, 15 maja, w Katowicach 18. Festiwalu Filmowego Cropp Kultowe.

 • Kultowe seriale: Jej biust był najpiękniejszą wizytówką polskiego kina!

  Ewa Wiśniewska, czyli niezapomniana Ewa Lipska z „Doktor Ewy” i Izabela z „Janosika”, to jedna z najpiękniejszych wizytówek komunistycznej Polski – aktorka właśnie w czasach PRL-u odnosiła największe sukcesy i była ulubienicą widzów. Chętnie eksponowała na ekranie swe wdzięki, a jej biust uważany był za najapetyczniejszy w rodzimym showbiznesie.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Kultowe seriale: Nadal lubi wyzwania

  Co dziś robi odtwórca głównej roli kultowej produkcji? Okazuje się, że życiorys dawnego dziecięcego aktora, Grzegorza Romana, jest równie barwny jak filmowe scenariusze.

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • ​Kultowe seriale: Emilia Krakowska nie potrafi żyć w uczuciowym chłodzie

  Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z "Chłopów" i Gitla z "Ziemi obiecanej", żartuje, że - choć ma już na swoim koncie cztery małżeństwa i kilka romansów - jej serce jest w stanie nieustającej gorączki. 79-letnia aktorka twierdzi, że gdyby znów "dopadła" ją miłość, wcale by się przed nią nie broniła!

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • "Kultowe seriale": Córki słynnych ojców mają trudniej?

  ...w aktorstwie - obydwie wystąpiły ostatnio w czwartej części kultowego "Rekinando". Wiodą także życie zasobnych celebrytek w rodzimej Kalifornii. Bianca Van Damme jest równie wysportowana, co jej...

 • Vader: Zanim nastała era chaosu

  Vader, legenda polskiego metalu, wznawia kultowe demówki.

Zdjęcia na temat: kultowe
 • "Bates Motel": Prequel kultowej „Psychozy” Hitchocka. Głównymi bohaterami serialu są nastoletni Norman Bates oraz jego matka Norma. Widzowie poznają wypaczoną naturę przyszłego mordercy i jego skomplikowane relacje z matką.
Wideo na temat: kultowe
Dyskusje na temat: kultowe