• Informacje na temat:

  kultowe ikony

Artykuły na temat: kultowe ikony
 • "Druga szansa": To Dorota Williams ubiera gwiazdy serialu!

  ...ze światem fashion. Projektanci współpracują przecież z gwiazdami. Jedni i drudzy wzajemnie się inspirują. Twórcy mody mają swoje muzy, ikony w świecie kina, celebrytów, ale nie tylko. Pomyślałam...

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • „Plotkara”: Elita powraca na ścieżki zła i... na DVD

  ...„Plotkara” to jedna z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowieść o barwnym życiu bogatej nowojorskiej młodzieży stała się kulturowym fenomenem, który podbił serca widzów praktycznie na całym świecie. Wydanie DVD piątego sezonu kultowego serialu zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 15 listopada.

 • Peter Mayhew, aktor "Gwiezdnych wojen", w szpitalu

  Ulubieniec fanów z serii "Gwiezdne wojny" trafił do szpitala. Aktor Peter Mayhew został hospitalizowany, ponieważ zdiagnozowano u niego zapalenie płuc.

 • Przerywa milczenie! Napisała książkę o swym życiu u boku Grzegorza Ciechowskiego!

  ...- udzieliła kilka tygodni temu wywiadu na temat kulis swego związku z założycielem kultowego zespołu "Republika". Oskarżyła w tym wywiadzie Małgorzatę Potocką o rozpowszechnianie kłamstw na jej temat(...) malutką Weroniką i prowadzeniu domu. Książka Małgorzaty Potockiej, jak zapowiada wydawca, będzie opowieścią o związku aktorki i muzyka, niezwykłym portretem ikony pokolenia lat 80. ubiegłego wieku...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • "Nie jestem ikoną stylu"

  Wraz z największą rolą życia aktorki w kultowym dla wielu pokoleń kobiet "Seksie w wielkim mieście", przylgnął do niej tytuł ikony stylu. Sama Parker twierdzi, że nie ma on nic wspólnego z rzeczywistością. - Ikona stylu, to nie moja tożsamość. Jestem wdzięczna słysząc tak miłe opinie, ale sama widzę siebie inaczej. Myślę, że to zdrowe podejście - powiedziała. To jej serialowa postać, Carrie...

 • Wybierz Ikony Polskiego Filmu!

  Weź udział w plebiscycie Ikony Polskiego Filmu, organizowanym przez INTERIA.PL wspólnie z Telewizją Polską. Wybierz amanta, amantkę oraz kultową scenę i wygraj wspaniałe nagrody!

 • Apartament Carrie Bradshaw na sprzedaż

  ..., gdy jeszcze była singielką, czyli przez trzy pierwsze serie kultowego serialu . Następnie plan zdjęciowy przeniósł się pod adres 66 Perry Street. Okazało się, że po zakończeniu serialu oba miejsca(...) HBO, na podstawie bestsellerowej książki Candace Bushnell o tym samym tytule. Jego akcja rozgrywa się wokół losów ikony stylu i dziennikarki modowej Carrie Bradshaw (Sarah Jessika Parker) i jej...

 • 75 lat Batmana

  Trwają obchody 75-lecia Batmana, jednego z najbardziej znanych superbohaterów wszech czasów. Specjalnie z tej okazji zostało zaprojektowane rocznicowe logo postaci.