• Informacje na temat:

  kuna izabela

Artykuły na temat: kuna izabela
 • "Komisarz Alex": Izabela Kuna jako brutalna i bezwzględna przestępczyni

  Wiktoria Książek (w tej roli Izabela Kuna) zwana przez współosadzone i więźniarki Księżną. Górski dotrze do kobiety, która kiedyś odsiadywała wyrok w tym samym zakładzie karnym, w którym zmarła Olga...

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • "Singielka": Izabela Kuna woli Boże Narodzenie od Wielkanocy

  Izabela Kuna, czyli Dorota Łapacka z „Singielki”, co rok z niecierpliwością czeka na święta. - Lubię prezenty, których zawsze szykuję bardzo dużo, lubię kolędy, choinkę – mówi.

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

 • Izabela Kuna musiała zmienić wszystkie swoje plany! Przez chorobę!

  ...". Wszak z zawodu jest lekarzem. Na szczęście skończyło się na strachu, choć zmian pani Izabela nie uniknęła. "Każdego ranka bierze garść leków. Przestała też gnać, uspokoiła się. Wróciła do pracy nad...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Polska aktorka filmowa i teatralna. Urodzona 25 listopada 1970 roku w Tomaszowie Mazowieckim.

 • Cezary Żak reżyserem: Twórczo i ostro

  Cezary Żak reżyseruje i występuje w jednej z głównych ról w spektaklu "Złodziej", którego premiera odbędzie się dziś w Teatrze Capitol w Warszawie. W głównych rolach występują ponadto Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski oraz Leszek Lichota. Cezary Żak przyznaje, że praca w podwójnej roli była największym wyzwaniem w jego karierze. - Na scenie było bardzo twórczo, ale i ostro - mówi.

 • "Baron24": Izabela Kuna była sprzątaczką, nianią i... dziennikarką

  Kiedy Izabela Kuna, czyli Sylwia z "Barona24", była studentką łódzkiej Filmówki, każde lato spędzała w Norwegii, gdzie ciężko pracowała, by zarobić pieniądze, dzięki którym nie musiała potem przez cały rok nie martwić się o finanse.

 • "Na dobre i na złe": Porzuci męża?

  Doktor Consalida i Tomasz umówią się na spóźnioną sesję ślubną. W trakcie zdjęć zmęczona po dyżurze lekarka ucieknie w objęcia Morfeusza... A tak naprawdę w ramiona Adama!

Zdjęcia na temat: kuna izabela
 • Tak się noszą gwiazdy na festiwalu w Gdyni
Wideo na temat: kuna izabela
 • „Rodzinkę.pl” zastąpi „Baron24”

  Serial komediowy „BarON24” to nowość w wiosennej ramówce TVP2. Jego akcja rozgrywa się na podupadającej stacji benzynowej, przy której ma zostać zbudowany zjazd na autostradę. To w tym jej właściciel upatruje polepszenia sytuacji. Sitcom zastąpi „Rodzinkę.pl”, a w głównych rolach zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka i Izabelę Kunę. „BarON24” ma opowiadać o losach rodziny, która prowadzi dość nietypową stację benzynową. To właśnie na niej będzie się toczyła akcja. Michał Meyer i Weronika Humaj -...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Lincz

  "Lincz", porównywany przez krytykę z "Długiem" i "Domem złym", uhonorowany został Grand Prix Festiwalu "Młodzi i Film" w Koszalinie oraz nagrodą dla Leszka Lichoty za najlepszy debiut w głównej roli męskiej. Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsneła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara...

Dyskusje na temat: kuna izabela