• Informacje na temat:

  kung-fu

Artykuły na temat: kung-fu
 • Mistrz kung-fu

  Paweł Burczyk, czyli Robert Miazek z "Pierwszej miłości" i niezapomniany Luksus z "13 Posterunku", choć wygląda niepozornie, jest mistrzem... kung-fu i karate!

 • Twórcy "Shreka" i "Kung Fu Pandy" połączyli siły

  Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), przedstawiają wysokobudżetową ekranizację jednej z najukochańszych książek wszech czasów - "Małego Księcia" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

 • Angelina Jolie (40 l.) pojawiła się ostatnio na premierze filmu "Kung Fu Panda". Aktorka na tę okazję wybrała elegancką małą czarną z domu mody Saint Laurent. Niestety, kreacja miała jedną wadę - uwypukliła jej przerażająco chudą sylwetkę. To na pewno nie uciszy plotek o jej walce z anoreksją, której się wypiera.

 • Twórca "Kung Fu Pandy" pokazał światu "Małego Księcia"

  W ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes, Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), zaprezentowali światu "Małego Księcia". Wysokobudżetowa ekranizacja jednej z najukochańszych książek wszech czasów autorstwa Antoine'a de Saint Exupéry'ego zdobyła uwagę i uznanie krytyków. To piękny i czarując film, mocny kandydat

 • Ja to mam szczęście!

  Joanna ma dość ciągłego robienia zakupów. Jej pomysł na walkę z tym problemem szybko odwraca się przeciwko niej. Rodzice zapisują Elę na lekcje kung-fu....

 • David Hasselhoff klipem "True Survivor" podbija internet

  Internet oszalał na punkcie klipu promującego krótkometrażową produkcję "Kung Fury". Bohaterem całego zamieszania i utrzymanego w estetyce lat 80. teledysku "True Survivor" jest gwiazdor "Słonecznego patrolu" - David Hasselhoff.

 • Włatcy móch

  Pod wpływem obejrzanego w kinie filmu "Mściwe pięści III" chłopcy postanawiają zacząć trenować kung-fu.

 • Dobra wiadomość dla miłośników dobrego, amerykańskiego kina. Nowa stacja Paramount Channel debiutuje w czwartek, 19 marca. Polscy widzowie będą mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji.

 • Twórca filmu "Kung fu" oraz dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie nie kryje swojego rozczarowania obecną władzą. W swoim najnowszym wpisie reżyser skupia się jednak nie na Kaczyńskim i Szydło, a na liderze trzeciej siły politycznej w Sejmie, Pawle Kukizie. Jego zdaniem były muzyk jest "ponurym żartem historii", kompromituje się "z podziwu godnym samozadowoleniem", do tego "sprzedaje się...

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

Dyskusje na temat: kung-fu
 • Re: Tragiczne wypadki na planach seriali

  No i Brus Li, gwiazda serialu "Wejście smoka". Zginął od ciosu wibrującej pięści za zdradę tajemnic kung fu zadanego przez jakiegoś mnicha z klasztoru Szaolin. Taki cios nie zabija od razu...

 • Re: "Gra o tron": Kolejna gigantyczna wpadka! Bohaterowi... odrosła ręka

  bardzo dobry odcinek ten ostatni. naprawdę bardzo dobry. choć strzelanie do smoka z jednego skoriona po drugim przypominało stare filmy kung-fu jak główny bohater walczy naraz z 10-ma przeciwnikami, gdzie jeden wymienia z nim ciosy, a reszta w tym czasie tańczy.

 • Re: "Czterdziestolatek": Roman Kłosowski cierpi na nieuleczalną chorobę...

  Te "katolik"..wyrwę ci jaja i wydłubię te twoje gały, byś już nie mógł więcej pisać....chyba że nauczysz się Brail'a

 • Re: "M jak miłość": Awantura z Kisielową

  Odcinek 25830720112993475553292101:Kisielowa po awanturze doznaje szoku termicznego po chłodnej i oziębłej postawie Barbary i staje się yeti.Barbara dręczona wyrzutami sumienia wstępuje do klasztoru shaolin i pobierając nauki kung fu staje się mistrzynią walki wałkiem do ciasta.Paweł i Piotrek nadal nie mogą dojśc do siebie po odkryciu strasznej tajemnicy,zastanawiają się czy w ogóle Marysia

 • Mistrz kung-fu

  dobry aktor i spoko facet

 • Re: Mistrz kung-fu

  jest baaaaaaardzo podobny do jednego aktora z Lost :P

 • Re: Mistrz kung-fu

  Taaaa, większych bzdur nie słyszałem, nawet Jet Li w wywiadzie powiedział, że gdyby miał walczyć z facetem o kilkadziesiąt kilo cięższym od niego i z rękami rozmiarów jego uda to nie miałby szans. Widocznie aktor Barczyk ma warunki fizyczne dzięki którym nie boi się nikogo albo jest lepszy technicznie od Jet Li. W obu przypadkach moje szczere gratulacje... :-) Sam byłem świadkiem jak kilku gości chciało pobić chłopaka. 6 czy 7 byków zostało pokonanych przez 1 chudego faceta, który zrobił to...

 • Re: Mistrz kung-fu

  Taaaa, większych bzdur nie słyszałem, nawet Jet Li w wywiadzie powiedział, że gdyby miał walczyć z facetem o kilkadziesiąt kilo cięższym od niego i z rękami rozmiarów jego uda to nie miałby szans. Widocznie aktor Barczyk ma warunki fizyczne dzięki którym nie boi się nikogo albo jest lepszy technicznie od Jet Li. W obu przypadkach moje szczere gratulacje... :-) Z wytrenowanymi facetami, a nie ze sterydami.

 • Re: Mistrz kung-fu

  Taaaa, większych bzdur nie słyszałem, nawet Jet Li w wywiadzie powiedział, że gdyby miał walczyć z facetem o kilkadziesiąt kilo cięższym od niego i z rękami rozmiarów jego uda to nie miałby szans. Widocznie aktor Barczyk ma warunki fizyczne dzięki którym nie boi się nikogo albo jest lepszy technicznie od Jet Li. W obu przypadkach moje szczere gratulacje... :-)