• Informacje na temat:

  kupił mamie

Artykuły na temat: kupił mamie
 • Osiągnął w sporcie wielki sukces i dziś może się nim cieszyć z ukochaną żoną. Zawsze podkreśla, że najwięcej w życiu zawdzięcza mamie.

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Marcin Miller sprawił mamie niezwykłą niespodziankę!

  Marcin Miller (44 l.) pokazał, że ma gest. Kupił ukochanej mamie domek holenderski!

 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

 • Natalia Siwiec kupiła dom! Rodzina znów się powiększy?

  Natalia Siwiec (34 l.) nie może narzekać na brak pracy. Dzięki temu razem z mężem Mariuszem Raduszewskim mogła pozwolić sobie na kupienie pięknego domu w Warszawie.

 • Ada Fijał zatańczy do hitu Adele "Skyfall"

  Ada Fijał to jedna z najpiękniejszych gwiazd wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Tańciec z Gwiazdami". Wspaniale prezentowała się w ostatnim odcinku show w gorącej cza-czy, zachwycając uśmiechem i świetną figurą, a trzeba pamiętać że Ada jest młodą mamą. W najbliższy piątek Ada i jej nauczyciel Krzysztof Hulboj zatańczą rumbę do hitu Adele "Skyfall".

 • Justyna Kowalczyk kupiła działkę pod Krakowem. Będzie piękną mamą!

  ...kiedyś to się skończy. Jak dowiedział się magazyn "Życie na Gorąco", po biegu ze złamaną stopą Kowalczyk kupiła działkę pod Krakowem, gdzie planuje osiąść i zbudować dom dla siebie i trójki wymarzonych...

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • "M jak miłość": Kto kupił przetwórnię Marka?

  ...cholernym szczęściarzem, że kto taki jak ty jest moją siostrą - uśmiechnie się do Marysi, a ta obejmie go i mocno przytuli. Tymczasem Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) odkryje, kto kupił(...) uchronił jej brata przed poważnymi kłopotami. Zadzwoni do Kamila. - Wiem, że kupiłeś firmę Marka... - zacznie, ale Starski przerwie jej. - Nie wiem, o czym mówisz. To jakieś plotki - stwierdzi...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

Zdjęcia na temat: kupił mamie
Wideo na temat: kupił mamie
 • Dawid Kwiatkowski: Kupiłem mieszkanie w Warszawie za gotówkę!

  zdania jest jednak młody wokalista Dawid Kwiatkowski, który twierdzi, że na swojej muzyce dorobił się już prawdziwej fortuny. 18-latek pochwalił się również, że kupił niedawno mieszkanie(...) w Warszawie za gotówkę. Obiecałem mamie, że kredytów nigdy nie wezmę i tego się trzymam" - zdradził w "Dzień dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Singielka": Filip Bobek

  Filip Bobek o nadchodzących świętach: "Nie jestem przygotowany, nie mam pojęcia co kupić".

 • Zosia Ślotała: stroje ciążowe można później nosić jako oversize'owe

  Ubrania z ciążowe mogą służyć młodym mamom także po porodzie. Zdaniem Zosi Ślotały z powodzeniem można je nosić jako wciąż modne ubrania oversize'owe. Stylistka uważa, że na czas ciąży nie trzeba kupować wielu nowych ubrań – wystarczy kilka umiejętnie zestawionych z już posiadanymi strojami. Zofia Ślotała przez cały okres ciąży zachwycała świetnym wyglądem, a na swoim blogu pokazywała ciekawe, zgodne z najnowszymi trendami stylizacje dla przyszłych mam. Stylistka nie ukrywa jednak, że w...