• Informacje na temat:

  kupił mieszkanie

Artykuły na temat: kupił mieszkanie
 • Tomasz Karolak kupił kolejne mieszkanie w Warszawie. Kosztuje fortunę!

  Według informacji gazety "Fakt", aktor kupił właśnie stylowe 100-metrowe mieszkanie w Warszawie zlokalizowane nieopodal pięknego parku z jeziorkiem. Cena za metr kwadratowy w tej okolicy waha się(...) właśnie rozstała się ze swoim niespełna 30-letnim partnerem Liskiem. Na wsparcie Tomka zawsze może jednak liczyć. Tak wygląda mieszkanie Violi Kołakowskiej: *** Zobacz więcej:

 • Roman Polański tęskni za Krakowem

  Chciałbym więcej czasu spędzić w Krakowie - zapowiedział w czwartek, 15 stycznia, Roman Polański. Słynny reżyser przyznał, że kupił w tym mieście mieszkanie, ponieważ chciałby, by jego rodzina bardziej się związała z tym miejscem.

 • Paweł Kukiz kupił mieszkanie w Warszawie za 25 tysięcy!

  Paweł Kukiz (53 l.) raczej nie należy do rozrzutnych osób. Teraz jednak musi się wytłumaczyć ze swojej przesadnej oszczędności!

 • Aktorka Drea De Matteo straciła mieszkanie w pożarze

  Gwiazda serialu "Rodzina Soprano" straciła mieszkanie po tym, jak w kamienicy na Manhattanie wybuchł pożar.

 • Bołądź i Roznerski kupili wspólne mieszkanie?! A pisali, że się rozstali!

  ...na Gorąco", wszystko wskazuje na to, że właśnie aktorska para kupiła wspólnie nowe mieszkanie.  "Okres kilku dni poświątecznej laby Mikołaj Roznerski wykorzystał bowiem na przeprowadzkę. Z domu aktorki(...) kupił dla siebie i bliskich coś do jedzenia." - czytamy w tygodniku. Prawdopodobnie decyzja o kupnie przestronnego apartamentu była podyktowana troską o zapewnienie jak najlepszych warunków dla ich...

 • Beata Tyszkiewicz: Buty ważniejsze od jedzenia

  "Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty aktorka zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowne buty na festiwal filmowy.

 • ...14 marca 2017 r. opublikowaliśmy artykuł: "Paweł Kukiz kupił mieszkanie w Warszawie za 25 tysięcy!". W związku z jego treścią otrzymaliśmy sprostowanie od pana Pawła Kukiza.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Roman Polański kupił mieszkanie w Krakowie!

  Roman Polański (81 l.) planuje wrócić na stałe do Polski. Tygodnik "Rewia" dowiedział się, że reżyser kupił już nawet apartament pod Wawelem.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

Zdjęcia na temat: kupił mieszkanie
Wideo na temat: kupił mieszkanie
 • Dawid Kwiatkowski: Kupiłem mieszkanie w Warszawie za gotówkę!

  zdania jest jednak młody wokalista Dawid Kwiatkowski, który twierdzi, że na swojej muzyce dorobił się już prawdziwej fortuny. 18-latek pochwalił się również, że kupił niedawno mieszkanie w Warszawie! "Da się zajebiście żyć z muzyki. To jest tylko takie gadanie, że się nie da. W Polsce, jeśli jesteś dobry i masz wspaniałych muzyków za sobą, da się z tego wyżyć. Ja już mam swoje mieszkanie

 • Blogerka modowa Jessica Mercedes (24 l.) niedawno kupiła swoje pierwsze mieszkanie. Zlokalizowane jest ono w centrum w Warszawy, liczy 140 metrów kwadratowych i ma dwa poziomy. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Monika Zamachowska: Nie kupiliśmy z mężem nowego mieszkania

  Dziennikarka zaprzecza, jakoby kupiła luksusowe mieszkania w Warszawie. Razem z mężem przeprowadziła się wprawdzie z Konstancina do centrum miasta, ale nie do nowego apartamentu. Para zamieszkała w mieszkaniu mającym ponad 80 lat. Monika i Zbigniew Zamachowscy rozpoczęli kolejny etap w życiu. Ponad rok po ślubie para ponownie zmieniła miejsce zamieszkania. Z segmentu w podwarszawskim

Dyskusje na temat: kupił mieszkanie
 • Re: "M jak miłość": Praca czy małżeństwo?

  tamto mieszkanie już dawno sprzedał kiedy był z Joanną i kupił inne mieszkanie

 • Re: "Barwy szczęścia": Magda nie chce więcej widzieć Krzysztofa!

  I ZNOWU NASTĘPNY ZOSTAJE Z MIESZKANIEM NA KREDYT..PRZECIEZ KUPIŁ MIESZKANIE DLA MAGDY PRZED TĄ TRAGEDIĄ...

 • Re: Walentynki gwiazd

  chciałabym że ten Cluny był moim chłopakiem, to by mi za hotelową dobę mieszkanie kupił

 • Re: Walka o pieniądze

  tak na prawde to jego mieszkanie jeśli kupił je za pieniądze z mieszkania które otrzymał w spadku wiec niech ona spada ... !!

 • Re: Wielkie pieniądze i trudna decyzja

  idiotyczny wątek z tym mieszkaniem.Miał mieszkanie jako kawaler,sprzedał je i kupił inne.Dlaczego więc połowę ma oddac żonie.Głupota.Zwłaszcza,że ma prawników w rodzinie i tak się daje wrobić..Dno. Kupił drugie w trakcie trwania małzeństwa... Gamoń jeden :P

 • Re: Wielkie pieniądze i trudna decyzja

  A on tamto mieszkanie, które dostał w spadku po nauczycielu sprzedał i ze nie kupił to nowe? Czy tamto też ma i wziął nowe na kredyt?

 • Re: Wielkie pieniądze i trudna decyzja

  idiotyczny wątek z tym mieszkaniem.Miał mieszkanie jako kawaler,sprzedał je i kupił inne.Dlaczego więc połowę ma oddac żonie.Głupota.Zwłaszcza,że ma prawników w rodzinie i tak się daje wrobić..Dno.

 • Re: Walka o pieniądze

  nie oglądam tego ale tak od strony formalnej jak kupił mieszkanie za środki pochodzące ze spadku ( tak to zrozumiałem że od tego jakiegoś profesora ) to nie wchodzi ono w skład majątku związku małżeńskiego ?

 • Re: Walka o pieniądze

  nie oglądam tego ale tak od strony formalnej jak kupił mieszkanie za środki pochodzące ze spadku ( tak to zrozumiałem że od tego jakiegoś profesora ) to nie wchodzi ono w skład majątku związku małżeńskiego ?

 • Re: Na dobre i na złe

  Wiecie moze co w ostatnim odc miał oznaczac ten kwiatek bialy co miała go Wiktoria? skąd on wogóle sie wziął?:) Z mieszkania Gawryły, to albo on go kiedyś kupił, albo ona na "nowe" mieszkanie, ale chyba raczej od niego, bo tak się do niego tuliła;) Słodkie to było, szkoda że on jest takim ślepcem, cóż jego strata.:)