• Informacje na temat:

  kupisz emma

Artykuły na temat: kupisz emma
 • Joanna Liszowska nie kupi dzieciom prezentów!

  Aktorka pragnie wpoić córkom, iż święta to czas wyjątkowy nie ze względu na gwiazdkę czy prezenty pod choinką, ale atmosferę, która panuje w tym okresie. Jej pociechy - Emma i Stella - obdarowywane(...) dziewczynki są jeszcze malutkie. Starsza Emma dopiero zaczyna dostrzegać i doceniać wagę tych wszystkich wydarzeń" - mówi Liszowska w wywiadzie dla "Grazii". "W Mikołajki, co pamiętam jeszcze...

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Powodzi się! Deląg kupił apartament w Moskwie

  ​Paweł Deląg w Polsce jest już tylko gościem. Teraz jeszcze rzadziej będzie pojawiał się w kraju. Właśnie kupił apartament w Moskwie!

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

 • Szkoła

  ...być przez niego szantażowany… Tymczasem ósmoklasiści - Dominik Potocki i Emma Jakubik _ od niedawna są parą. Przyjaźnią się z rówieśnikami Brajanem Kosowskim i Leną Schneider, którzy także się spotykają. Nikt nie wie, że Brajanowi bardziej podoba się Emma niż jego obecna dziewczyna. Brajan namawia więc kolegę Potockiego do zamienienia się na jakiś czas dziewczynami. Dominik nie zdaje sobie sprawy...

 • Potłuczone lustra. Wywiad z Charli XCX

  - Bycie kobietą w świecie popu prowokuje stereotyp, że tylko stoję na scenie i wyśpiewuję piosenki, które ktoś włożył mi w usta - obrusza się w rozmowie z Interią znana z przeboju "Fancy" Charli XCX.

 • Nowy dom Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez kupiła nowy dom. I to nie byle jaki. Gwiazda pop, która niedawno rozstała się z mężem Markiem Anthonym, wydała na nową posiadłość niebagatelną sumę 18 milionów dolarów.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "The Gifted": Sezon drugi dostaje zielone światło

  ..., JamieChung, Emma Dumont, Blair Redford oraz Coby Bell. Przeczytajcie również naszą  recenzję . Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe...

 • Emma Bunton: Porażka w USA

  Nie udało się podbić rynku amerykańskiego Emmie Bunton, byłej członkini Spice Girls. Album "Free Me" sprzedał się w skandalicznie niskim nakładzie i nie znalazł się nawet w notowaniu 200 najpopularniejszych płyt wg. "Billboardu".

Wideo na temat: kupisz emma
 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

 • Kupiliśmy Zoo

  Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe'a ("U progu sławy", "Jerry Maguire"), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przywrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.