• Informacje na temat:

  kuracje odwykowe

Artykuły na temat: kuracje odwykowe
 • "Słoneczny patrol": Utopione kariery

  Głośne romanse, pozwy sądowe, kuracje odwykowe i zakończone kariery. Gwiazdy „Słonecznego patrolu” przekonały się, że udział w światowym hicie telewizyjnym nie jest gwarancją cudownej karier y i życia.

 • Demi Moore na kuracji?

  Kryzys aktorki Demi Moore zdaje się być coraz poważniejszy. Po tym jak pod koniec stycznia gwiazda niespodziewanie trafiła do szpitala, amerykańskie media donoszą, że Moore zdecydowała poddać się terapii.

 • "Barwy szczęścia": Szok! Artur poprosi Martę o rękę!

  Marta (Katarzyna Zielińska) da plamę na całej linii: upije się do tego stopnia, że trafi na izbę wytrzeźwień! Czy zdecyduje się na kurację odwykową i jak przyjmie to jej ukochany Artur (Jacek Rozenek)?

 • Scott Weiland nad przepaścią

  Wygląda na to, że narkotykowe kłopoty Scotta Weilanda, wokalisty grupy Stone Temple Pilots, są wciąż bardzo poważne. Jego znajomi twierdzą, że przechodzi on kolejne kuracje odwykowe, które jednak niewiele pomagają. W minioną sobotę Weiland został aresztowany, gdy policja znalazła narkotyki w prowadzonym przez niego samochodzie.

 • Na Wspólnej

  Agnieszka przygotowuje się do kuracji odwykowej. Gdy pakuje walizki, z szuflady wypada butelka alkoholu. Burzyński przyprowadza do Dudków swojego adwokata....

 • Metallica: James Hetfield po odwyku?

  Według nieoficjalnych źródeł, James Hetfield, frontman Metalliki, opuścił już klinikę odwykową, w której próbował uwolnić się od uzależnienia od alkoholu i środków przeciwbólowych. Kuracja zakończyła się ponoć sukcesem. Teraz wszyscy fani czekają na oficjalne potwierdzenie tego doniesienia oraz na rozpoczęcie przez Metallikę pisania piosenek na nową płytę.

 • Na Wspólnej

  Rafał bezskutecznie próbuje przekonać Agnieszkę, by kontynuowała kurację odwykową. Marek chce wiedzieć, czy Milena wyznała ojcu, że ich narzeczeństwo jest...

 • Lindsay Lohan na odwyku

  Aktorka Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" ) zgłosiła się w środę, 17 stycznia, do kliniki odwykowej.

 • Po raz trzeci trafił na odwyk

  Irlandzki aktor Jonathan Rhys-Meyers podobno znowu trafił na leczenie odwykowe. Będzie to już trzecia próba walki gwiazdora z uzależnieniem od alkoholu.

 • Rhys-Meyers znów na odwyku

  Irlandzki aktor Jonathan Rhys-Meyers podobno znowu trafił na leczenie odwykowe. Będzie to już trzecia próba walki gwiazdora z uzależnieniem od alkoholu.

Zdjęcia na temat: kuracje odwykowe
Wideo na temat: kuracje odwykowe
 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Dziewczyna z lilią

  Nowy film Michela Gondry'ego to ekranizacja międzynarodowego bestsellera "Piana złudzeń" autorstwa Borisa Viana - francuskiego pisarza słynącego z niezwykłej wyobraźni i nieprzeciętnego poczucia humoru. Colin - młody i bogaty wynalazca - ma praktycznie wszystko, czego zapragnie, z wyjątkiem miłości. Za sprawą przyjaciół poznaje piękną Chloe. Wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia szybko przeradza się w miłość na całe życie. Po wymarzonym ślubie udają się w podróż. Po powrocie Chloe...