• Informacje na temat:

  kurczab

Artykuły na temat: kurczab
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka-Klynstra w wielkim telewizyjnym hicie!

  ...". Producenci show potwierdzili właśnie, że aktorka będzie jedną z gwiazd jesiennej odsłony jednego w największych telewizyjnych hitów ostatnich lat. Odtwórczyni roli Moniki Kurczab w niezapomnianym...

 • Wojewódzki krytykuje zwyciężczynię "Top Model"

  Przypomnijmy: po raz pierwszy do finału zakwalifikowały się cztery, a nie trzy kandydatki: Zuzanna Kołodziejczyk, Marcela Leszczak, Renata Kurczab i Klaudia Strzyżewska. Jako pierwsza finał(...) Wojewódzkiemu. Juror na łamach "Polityki" skrytykował wybór widzów. "(...) Nie zwyciężyła Renata Kurczab. Smakosze oglądający 'Ranczo', 'Pamiętniki z wakacji' i zespół Weekend wyznaczają esemesami nowe...

 • Sześć dziewczyn walczy o Top Model

  Ile trudu musiały pokonać uczestniczki "Top Model. Zostań modelką", aby wyjechać do Indii? O tym wiedzą tylko one same. Udało się to sześciu dziewczynkom - Justynie Pawlickiej, Klaudii Strzyżewskiej, Marceli Leszczak, Renacie Kurczab, Zuzannie Kołodziejczyk i Tamarze Subbotko.

 • Kto muzyczną gwiazdą finału "Top model"?

  Jak poinformowano na oficjalnej stronie programu "Top Model", finał trzeciej edycji uświetni występ Patrycji Kazadi.

 • Film "Żywot Michała" Beaty Januchty otrzymał Grand Prix XIII Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu". Impreza, która zakończyła się w Łodzi w sobotę, 22 listopada, stanowi jeden z największych w Polsce przeglądów filmów dokumentalnych.

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

 • Krakowski Festiwal: Szczegóły

  44 Krakowski Festiwal Filmowy rozpocznie się w najbliższy piątek, 28 maja i potrwa do 1 czerwca. To pierwszy polski festiwal filmowy w Unii Europejskiej. W konkursie widzowie obejrzą ponad 230 filmów, ponadto organizatorzy przygotowali wiele pokazów dodatkowych.

 • Planete Doc: Czym jest "live documentary"?

  Pierwszy w Polsce pokaz "live documentary", czyli "filmu dokumentalnego na żywo" zainauguruje 5 maja w Warszawie 8. edycję festiwalu Planete Doc. Zaprezentowany zostanie film nominowanego do Oscara Sama Greena, "Utopia w czterech odsłonach".