• Informacje na temat:

  kurczak kfc

Artykuły na temat: kurczak kfc
 • Kontrowersyjny sezon w Polsce

  W 14. sezonie animacji autorstwa Trey'a Parkera i Matta Stone'a, zobaczymy, między innymi satyrę na użytkowników serwisu Facebook, seksualne wyznania Tigera Woodsa oraz Cartmana handlującego na czarnym rynku zakazanymi kurczakami z KFC. Ciekawe czy Canal+ zdecyduje się na emisję słynnego odcinka z Mahometem w przebraniu pluszowego niedźwiedzia, który (odcinek, ale i Mahomet) wzbudził w Stanach...

 • Stop masakrze kurczaków!

  Kanadyjski wokalista, a ostatnio także fotograf, Bryan Adams, apeluje o zaprzestanie torturowania kurczaków przez sieć KFC w Kanadzie.

 • Beastie Boys bronią kurczaków

  Muzycy amerykańskiego tria Beastie Boys znani są ze swojego zaangażowania w różne akcje społeczne. Tym razem poparli organizację PETA ("Ludzie na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt"), wzywającej do bojkotu sieci restauracji KFC. W akcji wzięła udział także Pamela Anderson.

 • Paul McCartney błaga KFC

  Paul McCartney, zdeklarowany wegetarianin, przyłączył się do akcji organizowanej przez organizację Ludzie Na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt (PETA) i apeluje do bossów sieci KFC, aby zaprzestała stosowania barbarzyńskich metod zabijania kurczaków i sprawiania, aby drastycznie przybierały one na wadze.

 • Pamela Anderson w obronie kurczaków

  Pamela Anderson włączyła się do akcji wzywającej do bojkotowania sieci restauracji KFC (Kentucky Fried Chickens). Celem akcji, prowadzonej przy pomocy rozmieszczanych w dużych miastach billboardów, jest zwrócenie uwagi na okrutne obchodzenie się z żywymi jeszcze kurczakami w zakładach przeróbki drobiu zaopatrujących restauracje KFC.

 • Skrzydełko czy nóżka?

  Pamela Anderson jest znana ze swego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt. Niedawno jeden dziennikarz postanowił aktorkę zaskoczyć, wyjmując ze swoich nogawek od spodni... nóżkę kurczaka.

 • Winehouse: Lekarze nie wiedzą

  Mitch Winehouse, ojciec Amy, oświadczył, że jego córka ma się świetnie.

 • Wymagający 50 Cent

  Popularny amerykański raper, 50 Cent, w pełni korzysta z przysługujących gwieździe przywilejów. Dokument, w którym opisane są wymagania, jakie mają być spełnione przez organizatorów obecnej trasy koncertowej, liczy 30 stron.

 • Mieszko: rok szczurów cz. 2

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część druga - z Marylą Rodowicz, Opolem, Sopotem i występami Orłów Beenhakkera.

Wideo na temat: kurczak kfc
 • Kurczak ze śliwkami

  Ekranizacja komiksu Marjane Satrapi o tym samym tytule. Nasser-Ali, mistrz gry na tarze, w wyniku małżeńskiej kłótni traci swój ukochany instrument. Próbuje znaleźć tar o podobnym brzmieniu, ale jego wysiłki spełzają na niczym. Pozbawiony największej radości życia, stopniowo popada w apatię. W końcu postanawia umrzeć...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.