• Informacje na temat:

  kurczak z kfc

Artykuły na temat: kurczak z kfc
 • Kontrowersyjny sezon w Polsce

  W 14. sezonie animacji autorstwa Trey'a Parkera i Matta Stone'a, zobaczymy, między innymi satyrę na użytkowników serwisu Facebook, seksualne wyznania Tigera Woodsa oraz Cartmana handlującego na czarnym rynku zakazanymi kurczakami z KFC. Ciekawe czy Canal+ zdecyduje się na emisję słynnego odcinka z Mahometem w przebraniu pluszowego niedźwiedzia, który (odcinek, ale i Mahomet) wzbudził w Stanach...

 • Stop masakrze kurczaków!

  Kanadyjski wokalista, a ostatnio także fotograf, Bryan Adams, apeluje o zaprzestanie torturowania kurczaków przez sieć KFC w Kanadzie.

 • Beastie Boys bronią kurczaków

  Muzycy amerykańskiego tria Beastie Boys znani są ze swojego zaangażowania w różne akcje społeczne. Tym razem poparli organizację PETA ("Ludzie na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt"), wzywającej do bojkotu sieci restauracji KFC. W akcji wzięła udział także Pamela Anderson.

 • Paul McCartney błaga KFC

  Paul McCartney, zdeklarowany wegetarianin, przyłączył się do akcji organizowanej przez organizację Ludzie Na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt (PETA) i apeluje do bossów sieci KFC, aby zaprzestała stosowania barbarzyńskich metod zabijania kurczaków i sprawiania, aby drastycznie przybierały one na wadze.

 • Pamela Anderson w obronie kurczaków

  Pamela Anderson włączyła się do akcji wzywającej do bojkotowania sieci restauracji KFC (Kentucky Fried Chickens). Celem akcji, prowadzonej przy pomocy rozmieszczanych w dużych miastach billboardów, jest zwrócenie uwagi na okrutne obchodzenie się z żywymi jeszcze kurczakami w zakładach przeróbki drobiu zaopatrujących restauracje KFC.

 • Skrzydełko czy nóżka?

  Pamela Anderson jest znana ze swego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt. Niedawno jeden dziennikarz postanowił aktorkę zaskoczyć, wyjmując ze swoich nogawek od spodni... nóżkę kurczaka.

 • Winehouse: Lekarze nie wiedzą

  Mitch Winehouse, ojciec Amy, oświadczył, że jego córka ma się świetnie.

 • Wymagający 50 Cent

  Popularny amerykański raper, 50 Cent, w pełni korzysta z przysługujących gwieździe przywilejów. Dokument, w którym opisane są wymagania, jakie mają być spełnione przez organizatorów obecnej trasy koncertowej, liczy 30 stron.

 • Mieszko: rok szczurów cz. 2

  Specjalnie dla INTERIA.PL swoje podsumowanie 2008 roku przygotował Mieszko Sibilski z duetu Grupa Operacyjna. Poniżej część druga - z Marylą Rodowicz, Opolem, Sopotem i występami Orłów Beenhakkera.

Wideo na temat: kurczak z kfc
 • Kurczak ze śliwkami

  Ekranizacja komiksu Marjane Satrapi o tym samym tytule. Nasser-Ali, mistrz gry na tarze, w wyniku małżeńskiej kłótni traci swój ukochany instrument. Próbuje znaleźć tar o podobnym brzmieniu, ale jego wysiłki spełzają na niczym. Pozbawiony największej radości życia, stopniowo popada w apatię. W końcu postanawia umrzeć...

 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...