• Informacje na temat:

  kurczowo trzymać

Artykuły na temat: kurczowo trzymać
 • "M jak miłość": Tamara Arciuch jest naturalnie piękna

  Tamara Arciuch nie poddaje się jednak modzie i pod skalpel iść nie zamierza! - Nie jestem przeciwniczką niektórych zabiegów, ale bałabym się, że pozbawią mnie moich indywidualnych cech - mówi. Dbać o siebie - tak, ale na siłę, kurczowo trzymać się młodości - nie. Wszystko musi dziać się naturalnie - zapewnia aktorka w rozmowie z pismem "Olivia". A na łamach "Tele Tygodnia" rzuca...

 • Recenzja Napalm Death "Apex Predator - Easy Meat": Przepis na wieczną młodość

  "Muzyka może być środkiem do szybkiego zniszczenia społeczeństwa" - mawiał pewien człowiek z bródką, który miał być ponoć wiecznie żywy. Lenin nie przewidział jednak istnienia Napalm Death.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański: wróżka nie ma dla nich dobrych wiadomości

  .... Gorąca atmosfera uczuć wkrótce zacznie stygnąć. Związek pani Olgi i pana Sebastiana straci urok, ich spotkania staną się męczące. On z obawy przed samotnością będzie kurczowo się trzymać tej relacji, ale...

 • "Mali Giganci": Aneta Todorczuk-Perchuć odpiera zarzuty

  - Dzieci są poddawane testom i ocenie już od najmłodszych lat - odpowiada Aneta Todorczuk-Perchuć na zarzuty krytyków show "Mali Giganci". Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak ważna jest umiejętność przyjmowania porażek.

 • Anna Milewska: Jej recepta na szczęście

  Choć zdarzały się jej przelotne miłostki, mąż był dla Anny Milewskiej (87 l.) tym najważniejszym. A ponieważ i on miał swoje słabości, aktorka znalazła sposób, by zatrzymać go przy sobie.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • "Opowieści o Józefie Szwejku i jego najjaśniejszej epoce": Musiał zrobić dłuższą przerwę

  ...najgorsze, co można zrobić po druzgocącej diagnozie, to się poddać. - Trzeba kurczowo trzymać się życia na wszelkie sposoby - podkreśla przy każdej okazji. - Wyszukiwać najpiękniejsze chwile, jeszcze...

 • Budka Suflera bardziej popowa

  W najbliższą sobotę, 1 czerwca, w sklepach pojawi się nowa płyta Budki Suflera, zatytułowana "Mokre oczy". Muzyka zawarta na albumie będzie mniej rockowa. Jak sugeruje Krzysztof Cugowski, zespół nigdy nie zamierzał kurczowo się trzymać rockowej stylistyki.

 • Magda Schejbal ma powody do radości!

  ...odczuła kapryśność losu, postanowiła bowiem mieć też drugą pracę. Wiąże się to jednak z życiem na dwa domy. "Są plusy tego, że nie spędzamy ze sobą każdej chwili, że kurczowo się siebie nie trzymamy...

 • Nicki Minaj: Awaria garderoby to "ustawka"!

  Wpadka Nicki Minaj podczas gali MTV Video Music Awards 2014 była dokładnie zaplanowanym wydarzeniem!

Zdjęcia na temat: kurczowo trzymać
Wideo na temat: kurczowo trzymać
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

 • Valhalla: Mroczny wojownik

  Nicolas Winding Refn, reżyser "Drive", zaprasza do świata wikingów na okrutne widowisko. Rok 1000. Jednooki wojownik (Mads Mikkelsen) od lat trzymany jest w klatce przez wrogie plemię, które zmusza go do krwawych walk. Kiedy udaje mu się w końcu odzyskać wolność, spotyka na swojej drodze chrześcijan. Namawiają go oni do udziału w krucjacie i wyprawie do Jerozolimy. Jednooki decyduje się wyruszyć razem z nimi w stronę nieznanego świata. Prosto do jądra ciemności.

Dyskusje na temat: kurczowo trzymać