• Informacje na temat:

  kurdej szatan barbara

Artykuły na temat: kurdej szatan barbara
 • Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie! To koniec?

  Nadmiar obowiązków zawodowych sprawił, że Basia Kurdej-Szatan (34 l.) i Rafał Szatan (31 l.) trochę się od siebie odsunęli. Pojawiły się nawet plotki o kryzysie w ich związku, co miały potwierdzać częste imprezy aktorki. Co dalej z ich miłością?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Barbara Kurdej-Szatan zagra Beatę Kozidrak?

  Przed takim wyzwaniem Barbara Kurdej-Szatan (33 l.) nie stanęła jeszcze nigdy...

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Barbara Kurdej-Szatan: Chce wreszcie nacieszyć się beztroską!

  Do tej pory Barbara Kurdej-Szatan (33 l.) wraz z mężem i Hanią wypoczywała dopiero jesienią. W tym roku musiała zmienić plany.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Liber w duecie

  Najpopularniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan i król list przebojów - Liber łączą siły i głosy! Efektem współpracy jest nowa wersja hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Piosenka i teledysk będą promować najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie! - "Dzień dobry, kocham cię", która trafi na

 • Barbara Kurdej-Szatan może świętować. Będzie drugie dziecko?

  Wspaniałe wieści o Barbarze Kurdej-Szatan (33 l.) i jej mężu Rafale (31 l.)! Wygląda na to, że ich rodzina powiększy się. Informator jednego z tygodników donosi, że małżonkowie już podzielili się z bliskimi dobrą nowiną.

 • Urbańska i Kurdej-Szatan "legalnymi blondynkami"

  Natasza Urbańska i Barbara Kurdej-Szatan wystąpią w tytułowej roli "Legalnej Blondynki" w Krakowskim Teatrze Variete. Premierą, inaugurującą działalność teatru, zaplanowano na 31 maja.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jakiej nie znacie!

  ...? Zna to niemal każdy, również Barbara Kurdej-Szatan, która goszcząc w Krakowie z musicalem "Chicago", postanowiła udać się na zwiedzanie... okolicznych knajpek na Kazimierzu. Trip zakończył się(...)Afera z Edem Sheeranem Basia Kurdej-Szatan, podobnie jak tysiące polskich fanów w czerwcu 2018 roku, próbowała dostać się na koncert Eda Sheerana. Basia skorzystała ze strony viagogo.com i jak...

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

Zdjęcia na temat: kurdej szatan barbara
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Barbara Kurdej-Szatan
 • Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem
Wideo na temat: kurdej szatan barbara
 • Barbara Kurdej-Szatan milionerką?

  Barbara Kurdej-Szatan zostanie największą gwiazdą TVP? Ile na tym zarobi?

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Poza szatanem

  "Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii" i "Ludzkości". Wydmy, bagna, rozlewisko rzeki. Wioska, gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche. W szałasie na wydmach mieszka mężczyzna (znany z Flandrii i Hadewijch David Dewaele). Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, zastyga w modlitewnej pozie, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie...

Dyskusje na temat: kurdej szatan barbara