• Informacje na temat:

  kurdej-szatan m jak miłość

Artykuły na temat: kurdej-szatan m jak miłość
 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan ogłosiła radosną nowinę!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" podzieliła się radosną nowiną. Aktorka mówi wprost o kolejnym dziecku!

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zagra wielką gwiazdę polskiej piosenki?

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość" i Maria z "W rytmie serca", jest jedną z najpoważniejszych kandydatek do głównej roli w filmie o... Beacie Kozidrak, do którego zdjęcia mają ruszyć jeszcze w tym roku. Decyzja, czy to właśnie ona zagra wielką gwiazdę polskiej piosenki, zapadnie lada moment...

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan chce wyprodukować musical!

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z "M jak miłość" i Maria Biernacka z "W rytmie serca", nie kryje, że uwielbia pracować z mężem, a ich wielkim wspólnym marzeniem jest wyprodukowanie musicalu. - Przyjdzie taki czas, kiedy w końcu się do tego zabierzemy - mówi aktorka.

 • Kurdej-Szatan w "Playboyu"?

  Czy Barbara Kurdej-Szatan pokaże się w "Playboyu"? Tego na razie nie wiadomo. Jednak fani urody gwiazdy mogą być pewni, że jeśli zobaczą ją w tym magazynie, to na pewno nie zupełnie nagą.

 • "M jak miłość": Kurdej-Szatan jednak odchodzi z serialu? Przerwała milczenie

  Nie cichną plotki o odejściu Barbary Kurdej-Szatan z "Emki". Po zakończeniu przez TVP współpracy z aktorką przy programach "The Voice of Poland", "The Voice Kids" i "Dance, dance, dance", przyszedł czas, by na zawsze pożegnać się z serialem? Gwiazda postanowiła skomentować sprawę!

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • „M jak miłość”: Barbara Kurdej-Szatan odchodzi?

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia Chodakowska z „M jak miłość”, odchodzi z najpopularniejszego polskiego serialu! Taką informację podał jeden z tabloidów, tłumacząc, że producent „Emki” poczuł się urażony faktem, że aktorka przyjęła rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji – serialu „W rytmie serca”, który 10 września trafi na antenę Polsatu. Czy to prawda?

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

Zdjęcia na temat: kurdej-szatan m jak miłość
Wideo na temat: kurdej-szatan m jak miłość
 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan o związku Asi i Tomka

  Jak potoczą się dalsze losy Asi i Tomka? Barbara Kurdej-Szatan opowiada o ślubie pary oraz o tym, co czeka ich w kolejnych odcinkach? Czy Asia zostanie mamą?

 • Telekamery 2018: Barbara Kurdej-Szatan laureatką Złotej Telekamery

  Barbara Kurdej-Szatan został laureatką Złotej Telekamery. Co oznacza dla aktorki to wyróżnienie? Co przydarzy się jej bohaterkom - w serialach "M jak miłość" oraz "W rytmie serca"?

 • Popisowe danie Barbary Kurdej-Szatan

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan, czyli Joanny z "M jak miłość", są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys – rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

Dyskusje na temat: kurdej-szatan m jak miłość