• Informacje na temat:

  kurt cobain wszystko o nim

Artykuły na temat: kurt cobain wszystko o nim
 • Córka Kurta Cobaina zaręczyła się

  ...19-letnia córka Kurta Cobaina , Frances Bean zmieniła status na Facebooku z "wolna" na "zaręczona" i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zmieni też stan cywilny.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Courtney Love znowu do wzięcia?

  Wszystko wskazuje na to, że związek Courtney Love i Andre Balazsa dobiegł końca. Powód? Biznesmen miał dosyć "żenującego" zachowania swojej partnerki.

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Doda pierwszy raz o rozstaniu z Błażejem

  ..." - uważa. "Wiadomo, w czasach Janis Joplin, Kurta Cobaina i Jima Morrisona tabloidy nie były jeszcze aż tak zachłanne jak dziś. Raczej nie organizowano też debat na temat tych artystów. Nie wiem, może(...) z choreografem, mówi: "To trudne pytanie, na które chyba jeszcze nie potrafię odpowiedzieć. Minęło za mało czasu, bym mogła spojrzeć na nasz związek z perspektywy i wszystko obiektywnie ocenić...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Marta Kaczyńska: Pierwszy wywiad po tragedii

  ...po śmierci Kurta Cobaina. Marzyła, by wyjechać na festiwal w Jarocinie. Niestety, rodzice nigdy na to nie pozwolili. Pod koniec ubiegłego roku zdała egzamin kończący aplikację adwokacką, chce zająć się prawem autorskim. "Planowałam też doktorat. Ale 10 kwietnia wszystko zmienił". Z Martą Kaczyńską rozmawiała Anna Janicka *** Najnowszy numer dwutygodnika o gwiazdach SHOW w kioskach od 7 czerwca.

 • Arkadiusz Jakubik: Miłość po przejściach i jaja ze śmierci (wywiad)

  Arkadiusz Jakubik to nie tylko świetny aktor, jeden z ulubieńców Wojciecha Smarzowskiego, ale także wokalista rockowego zespołu Dr Misio, który właśnie wydał swoją drugą płytę. O czym śpiewa Jakubik? M.in. o miłości widzianej oczami 40-latka, miłości "po przejściach, wypalonej, beznadziejnej, do dupy".

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.