• Informacje na temat:

  kurt scheller

Artykuły na temat: kurt scheller
 • Urbański się ożenił

  ...byli m.in. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN i znany szwajcarski kucharz Kurt Scheller. Urbański jest rozwodnikiem, mógł jednak wziąć ślub kościelny - nie miał go ze swoją byłą żoną Urszulą...

 • Finał "MasterChefa": Jaki zgotują sobie los?

  W niedzielę, 1 grudnia, trójka najlepszych uczestników drugiej edycji programu "MasterChef" stanie do ostatniego i najważniejszego kulinarnego pojedynku. Stawka będzie niezwykle wysoka - wygrany otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie książki kulinarnej i zostanie mianowany mistrzem Polski w gotowaniu wśród amatorów. Szykuje się zacięta rywalizacja.

 • Startuje "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"

  Szef kuchni z jedyną w Polsce gwiazdką Michelin i 14 pasjonatów gotowania. Dostali profesjonalną restaurację i w pełni wyposażoną kuchnię. Mieszkają w jednym domu. Walczą o jedną nagrodę - 100 tys. złotych i wymarzoną pracę w Atelier Amaro. Teraz mają tylko jedno zadanie - przetrwać piekło! Już 8 kwietnia Mojciech Modest Amaro otworzy drzwi najgorętszej restauracji w Polsce - Hell's Kitchen.

Wideo na temat: kurt scheller
 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

 • Szybcy i wściekli 7

  W siódmej części filmu ekipa Toretto będzie musiała stanąć do walki z szukającym zemsty Ianem (Jason Statham), bratem Owena Shawa, którego mieli nieprzyjemność poznać w szóstej części.

 • Pierwszy wschód słońca

  Kurt i Paul są razem od dwóch lat. Każdą wolną chwilę spędzają razem, ciesząc się upalnym latem i eksplorując nocne życie Chicago. Kurt sprzedaje na imprezach trawkę. Pewnego dnia poznaje Kevina i zgadza się dostarczyć towar do jego mieszkania. Kiedy Kevin próbuje go uwieść, Kurt odmawia, ale nie może przestać myśleć o tym, co się stało. W końcu pod wpływem impulsu Kurt zrywa z Paulem, wpędzając go w rozpacz. Kurt natomiast korzysta z odzyskanej wolności. Cały czas jednak myśli o tym, co...