• Informacje na temat:

  kurtki puchowe

Artykuły na temat: kurtki puchowe
 • Monika Olejnik ubiera się w sieciówkach!

  ...wygórowanych cenach. "Monika swoją uwagę zwróciła szczególnie na kurtki puchowe i płaszcze - takie do 200 zł. Nie mogła także przejść obojętnie obok wieszaków ze spodniami i koszulkami za 50 zł...

 • Renata Kaczoruk radykalnie skróciła włosy! Do twarzy jej w takiej fryzurze?!

  Renata Kaczoruk (30 l.) zawsze stawiała na naturalność i raczej nie wprowadzała szalonych zmian w swoim wyglądzie. Tym razem jednak zdecydowała się na mocne cięcie!

 • Kasia Zielińska nie myje butów

  ...w puchowej kurtce, sygnalizując, że jest już gotowa na zimę. Jak widać, trochę się pospieszyła...

 • Fani Eminema, kontrowersyjnego amerykańskiego rapera, będą mogli już wkrótce postawić sobie na półce jego plastikową podobiznę. Fabrykę opuściła już bowiem pierwsza partia zabawek o nazwie 'Marshall Mathers', gdyż tak naprawdę nazywa sie Eminem. Figurka ubrana jest w puchową kurtkę.

 • "Niebo w gębie": Gustownie i ze smakiem

  "Niebo w gębie" Christiana Vincenta to - oparta na motywach wspomnień z życia kucharki francuskiego prezydenta - opowieść o pasji, miłości, gotowaniu i o tych, którzy nie chodzą na kompromisy, bo uparcie idą przez życie własną drogą.

 • Małgorzata Socha: Kobietom jest trudniej

  Małgorzata Socha, gwiazda "Przyjaciółek" i "Na Wspólnej", opowiada, z jakimi problemami będą musiały zmagać się jej bohaterki. Mówi również o tym, dlaczego w życiu ważna jest kobieca solidarność i za co ceni płeć piękną.

 • Młynarska wspomina początki WOŚP

  Agata Młynarska jako jedna z pierwszych osób uwierzyła w moc Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziennikarka z Jurkiem Owsiakiem współtworzyła w telewizji legendę WOŚP.

Wideo na temat: kurtki puchowe
 • Straż sąsiedzka

  Mieszkańcom spokojnego Glenview grożą dwie rzeczy : niebezpieczeństwo z zewnątrz i czterech kolesiów, którzy postanawiają stawić im czoło. Poznajcie Straż Sąsiedzką czyli obywatelskiego Evana (Ben Stiller), zabawowego kochającego swoją rodzinę Boba (Vince Vaughn), udającego twardziela nieobliczalnego Franklina (Jonah Hill) i szukającego miłości rozwodnika Jamarcusa (Richard Ayoade). Glenview w stanie Ohio, Stany Zjednoczone, Ziemia. W tym pozornie spokojnym miejscu czyli na zamkniętym...