• Informacje na temat:

  kurylenko

Artykuły na temat: kurylenko
 • "Miasto cudów": Drugi sezon w HBO

  Premierowy odcinek drugiego sezonu "Miasta cudów" będzie można obejrzeć 14 grudnia o godz. 22.00 w HBO. Serial, w którym główne role grają Olga Kurylenko i Jeffrey Dean Morgan, rozgrywa się w środowisku gangsterów i elit Miami Beach pod koniec lat 50. ubiegłego wieku.

 • Debiut reżyserski Russella Crowe'a

  Russel Crowe jest laureatem Oscara (za "Gladiatora" Ridleya Scotta), a także Złotego Globu oraz nagrody BAFTA ("Piękny umysł" Rona Howarda), ma również na koncie wiele innych laurów i nominacji, w tym 5 nagród Australijskiego Instytutu Filmowego. "Źródłem nadziei" artysta debiutuje w roli reżysera.

 • Tom ma już nową dziewczynę?

  ...romansie z 32-letnią Olgą Kurylenko, aktorką najbardziej znaną z roli dziewczyny Bonda, która teraz partneruje mu w obrazie "Oblivion". Para pracuje obecnie razem na planie filmowym. Odkąd zdjęcia obojga(...) naprawdę Kurylenko nie łączy z Tomem nic więcej niż praca. "Są dobrymi aktorami - to oczywiste, że na zdjęciach widać chemię pomiędzy nimi, przecież grają zakochanych" - argumentują. Poza tym nazwisko Olgi...

 • Russell Crowe o "Źródle nadziei": Bycie reżyserem obnaża osobowość

  "Źródło nadziei" to reżyserski debiut Russella Crowe'a. Jak twierdzą jego współpracownicy, aktor doskonale sprawdził się po drugiej stronie kamery. Dramat wojenny od 13 marca można oglądać na ekranach polskich kin.

 • Kurylenko. Graham Norton Show, odcinek 1, BBC Entertainment, sobota 20 kwietnia o 20:00

 • Wszystkie dziewczyny Daniela Craiga

  Prawdziwy bohater - a do takich niewątpliwie zalicza się agent 007 - musi mieć spluwę i... piękną kobietę u boku. Daniel Craig, który szykuje się do pracy na planie 24. "Bonda", tym razem będzie wzdychał do Francuzki.

 • Lato z serialami w HBO

  ...z udziałem Olgi Kurylenko i Jeffreya Deana Morgana. Jego akcja rozgrywa się w barwnym środowisku gangsterów, hotelarzy i artystów w Miami Beach pod koniec lat 50-tych ubiegłego wieku.

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Kolejna Polka dziewczyną Jamesa Bonda!

  ...z Super Expressem . "Jest zdolną aktorką. Po sukcesie swej poprzedniczki, Olgi Kurylenko z Ukrainy, zatrudnienie Joanny było bardzo dobrym wyborem". Ignaczewska jest bardzo szczęśliwa, jednak zaznacza, że...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

Wideo na temat: kurylenko
 • Gwiazdy na premierze Bonda

  Na premierze nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Quantum of Solace" w Londynie pojawiły się takie gwiazdy, jak Daniel Craig, Judi Dench, Gemma Arterton, Mathieu Almaric i Olga Kurylenko.

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.