• Informacje na temat:

  kurzajewska plotki

Artykuły na temat: kurzajewska plotki
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  O tym mówiło się w minionym tygodniu...

 • TVP nie stać na Urbańskiego

  Niedawno pojawiły się plotki, że Hubert Urbański (45 l.), prowadzący obecnie "Bitwę na głosy", ma dostać nowy program w TVP. Chodziło o muzyczny show "The Voice", w którym jurorzy oceniają wyłącznie głosy uczestników, nie widząc ich w trakcie występu. Urbański rzecz jasna miał zostać gospodarzem programu. Władze TVP zrezygnowały jednak z tego pomysłu - informuje "Fakt". Hubert okazał się za drogi...

 • Wyrzucą Zielińską z show?

  W produkcji "Kocham Cię, Polsko!" słychać narzekania na Katarzynę Zielińską. Pożegna się z posadą? Kto zajmie jej miejsce?

 • Protest w obronie programu "Kawa czy herbata?"

  "Stanowczo protestujemy przeciwko decyzji o zdjęciu z anteny programu 'Kawa czy herbata?' i domagamy się od obecnych władz TVP przywrócenia programu w jesiennej ramówce" - napisał zespół porannego magazynu Jedynki w liście otwartym.

 • Czy ktoś jest w stanie zarobić 20 tysięcy złotych w dwie godziny? Dla piosenkarki Tatiany Okupnik to pestka...

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

Wideo na temat: kurzajewska plotki
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.