• Informacje na temat:

  kurzajewski syn

Artykuły na temat: kurzajewski syn
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Urodziłam martwe bliźniaki

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (41 l.) i Maciej Kurzajewski (41 l.) przed laty przeżyli wielką tragedię. I tylko dzięki ogromnemu uczuciu potrafili sobie z nią poradzić.

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • Maciej Kurzajewski drży o zdrowie żony! Odchodził od zmysłów!

  ...-Kurzajewska, przepraszając, że tak niespodziewanie musiała odwołać wszystkie swoje zawodowe zobowiązania. O zdrowie żony bardzo martwi się Maciej Kurzajewski (45 l.). Problemy pojawiły się już wcześniej(...) Franciszek i 12-letni Julek. Synowie są bardzo z nią związani. Podziwiają ją za optymizm, energię, chęć pomagania innym. Za wspaniałą atmosferę, która panuje w ich domu i za miłość, jaką okazuje im...

 • Maciej Kurzajewski: Jeden z czterystu

  Maciej Kurzajewski jest jednym z prowadzących mundialowe studio w TVP. Dziennikarz sportowy opowiada nam o swoich niezwykłych podróżach do Brazylii, zdradza również, kto jest jego faworytem do zdobycia Pucharu Świata FIFA.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Urodziłam martwe bliźniaki"

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.) zdecydowała się podzielić się swoimi traumatycznymi przejściami. Musiała pogodzić się z faktem, że straciła synów.

 • Poranek Kurzajewskiego

  Od 16 listopada Maciej Kurzajewski jest gospodarzem dwugodzinnego pasma o stylu życia w "Kawie czy herbacie?". Co się zmieniło?

 • Smaszcz-Kurzajewska chwali się idealną sylwetką! "Trzeba się głodzić"

  Żona Maćka Kurzajewskiego (44 l.) podzieliła się swoimi "cennymi" radami. Chyba może sobie przybić piątkę z Karoliną Szostak...

 • Kurzajewski: Tata "na etacie"

  Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Etat Tata. Lubię to!", która ma podkreślić rolę ojca w życiu rodziny. W działania na rzecz tego projektu aktywnie włączył się Maciej Kurzajewski, który zdradził, gdzie leży klucz do rodzinnego szczęścia.

 • To straszne, co matka Kurzajewskiej sądzi o wyglądzie córki! "Do tej pory się wstydzi"

  Na przedramieniu dziennikarka ma wytatuowane imiona synów, a na brzuchu – liść, który przypomina jej o trudnych chwilach, jakie przeżyła kilkanaście lat temu.  Jej ciało zdobi również symbol grupy krwi, liczba 96, czyli rok, w którym wyszła za mąż za Macieja Kurzajewskiego, kotwica – na pamiątkę 15. rocznicy ślubu oraz stylizowany chiński smok, który obrazuje waleczność. "Tatuaże to symbole...

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

Zdjęcia na temat: kurzajewski syn
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska z synem
Wideo na temat: kurzajewski syn
 • Syn Boży

  Nowa ekranizacja najsłynniejszej historii świata ukazuje całe życie Chrystusa – od narodzin przez Jego nauczanie, ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie. W poruszającym kinowym obrazie nakręconym z epickim rozmachem przez twórców bijącego rekordy popularności serialu "Biblia" w tytułowej roli będziemy podziwiać portugalskiego aktora Diogo Morgado, a jako Marię pamiętną z dwukrotnie nominowanej do Złotego Globu roli w "Dotyku anioła" Romę Downey.

 • Siódmy syn

  Film jest ekranizacją pierwszego tomu książki fantasy dla młodzieży autorstwa Josepha Delaneya. Opowiada historię 13-letniego chłopca, który zostaje oddany pod opiekę tajemniczemu mężczyźnie, od którego uczy się egzorcyzmów i innych sztuk magicznych pozwalających pokonać ciemne moce. Chłopiec musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom.

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...