• Informacje na temat:

  kuszyńska zdjęcia

Artykuły na temat: kuszyńska zdjęcia
 • ..."To prawdziwy cud, że została mamą", "Sparaliżowana Kuszyńska urodziła synka" - krzyczały nagłówki tabloidów po tym, jak mąż wokalistki na Facebooku napisał, że na świat przyszedł ich syn. Dlaczego w Polsce tak dziwi fakt, że niepełnosprawna Monika Kuszyńska (37 l.) została mamą?

 • Varius Manx z Otylią Jędrzejczak!

  Powstał już teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, ostatniej nagranej przed wypadkiem samochodowym, w którym najbardziej ucierpieli wokalistka Monika Kuszyńska i lider Robert Janson. Główną bohaterkę zagrała nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak - w październiku 2005 roku sama przeżyła dramatyczny wypadek samochodowy, w którym zginął jej brat Szymon.

 • Rafalala wyśmiewa chorobę Moniki Kuszyńskiej? Opublikowała kontrowersyjne zdjęcie!

  Nazwisko reprezentantki ogłosił na antenie TVP Juliusz Braun, stwierdzając, że Monika Kuszyńska będzie idealnie reprezentować nasz kraj w trakcie Eurowizji w Wiedniu oraz doskonale wstrzeli się w tematykę przewodnią konkursu, czyli budowanie mostów.  Z prezesem nie zgadza się jednak naczelna skandalistka show-biznesu - Rafalala. "Monika była najsłabszą wokalistką Varius Manx pod względem...

 • Wyjątkowy koncert: udało się namówić Edytę Bartosiewicz!

  Zmagająca się z ciężką chorobą była szefowa agencji modelek wpadła na pomysł zorganizowania koncertu. Zaprosiła od lat unikającą sceny - poza pojedynczymi występami - Edytę Bartosiewicz, a ta zgodziła się!

 • Monika Kuszyńska została drugi raz mamą! Nikt nie wiedział o ciąży!

  Monika Kuszyńska (38 l.) ostatnio rzadziej pokazywała się w mediach i niewiele było wiadomo, co słychać u piosenkarki. Okazuje się, że powodem jej nieobecności była druga ciąża!

 • Wybierz najlepszy klip roku!

  W ostatnim dniu głosowania na Superjedynki prezentujemy kandydatów w kategorii, w której ważna jest nie tylko sama piosenka, ale także sposób w jaki została zobrazowana. Przed Wami nominacje do "najlepszego teledysku roku"!

 • Tajemnica powrotu Kuszyńskiej

  Zdjęcia, na których oglądamy jej śliczną i roześmianą twarz, ale też wózek inwalidzki, zrobiły wrażenie chyba na wszystkich. Bo to właśnie na nich widać wyraźnie, że Monika Kuszyńska , była wokalistka Varius Manx, pogodziła się z tragedią, jaka ją spotkała. I że powraca do prawdziwego życia.

 • Zobacz siłę Varius Manx!

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Tyle siły mam" Varius Manx, w którym występuje nasza utytułowana pływaczka Otylia Jędrzejczak. Utwór zapowiada album koncertowy, nagrany na początku kwietnia w Warszawie.

 • Klan

  Kuszyński wypiera się, aby miał cokolwiek wspólnego z tajemniczymi kopertami pozostawionymi w drzwiach lekarzy. Zdjęcia USG, które Sandra podarowała Michałowi,...

 • Varius Manx w dżungli miasta

  "Bezimienna" to tytuł nowej piosenki Varius Manx, przygotowanej na Konkurs Premier na festiwal w Opolu. Teledysk możecie już zobaczyć na stronach INTERIA.PL.

Wideo na temat: kuszyńska zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...