• Informacje na temat:

  kutcher i moore

Artykuły na temat: kutcher i moore
 • Ashton Kutcher ukradł Demi Moore przyjaciela!

  Przyjaciel Demi Moore (51 l.) woli spotykać się z jej byłym mężem, Ashtonem Kutcherem (36 l.) i jego narzeczoną, niż z nią!

 • Mila Kunis urodziła córeczkę!

  Mila Kunis i Ashton Kutcher zostali świeżo upieczonymi rodzicami. Jak podaje magazyn "People", gwiazdorskiej parze urodziła się córeczka.

 • Ashton Kutcher zaprosił Demi Moore na chrzciny córki!

  Mila Kunis (30 l.) najwyraźniej pogodziła się już z obecnością byłej żony Ashtona Kutchera (36 l.) w ich życiu. Pozwoliła, by zaprosił ją na chrzciny ich córeczki!

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Pierwsze zdjęcie z córką

  Po trzech miesiącach od narodzin świat wreszcie zobaczył, jak wygląda Wyatt Isabelle - córka Mili Kunis i Ashtona Kutchera.

 • Ashton Kutcher osobiście poinformował Demi Moore, że zostanie ojcem

  Ashton Kutcher (36 l.) obawiał się, jak Demi Moore (51 l.) zareaguje na wiadomość o ciąży jego narzeczonej, dlatego osobiście przekazał jej tę wiadomość.

 • Moore & Kutcher: Ślub?

  Plotkarskie media donoszą, iż Demi Moore (43 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) i Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ) niedługo zalegalizują swój związek. Ślub aktorskiej pary ma się podobno odbyć "w najbliższym czasie w Las Vegas".

 • Ashton Kutcher znów się przyjaźni z Demi Moore!

  Demi Moore (51 l.) najwyraźniej wybaczyła Ashtonowi Kutcherowi (36 l.) zdrady. Zdarza jej się prosić go o radę, co wyraźnie nie podoba się Mili Kunis (30 l.)!

 • Kutcher i Moore już po rozwodzie

  Para amerykańskich aktorów - Ashton Kutcher (35 l.) i Demi Moore (51 l.) - po dwóch latach separacji i procesów o podział majątku, oficjalnie została uznana w środę, 27 listopada, za rozwiedzioną.

 • Ashton Kutcher chce zaprosić Demi Moore na chrzciny swojego dziecka!

  Mila Kunis (30 l.) zrobiła awanturę Ashtonowi Kutcherowi (36 l.), gdy dowiedziała się, że jej narzeczony ma zamiar zaprosić swoją byłą żonę na chrzest ich dziecka!

 • Kutcher i Moore najpopularniejsi

  Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ) i Demi Moore( 42 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) zostali mianowani królem i królową Hollywood w najnowszym rankingu magazynu "In Touch". W plebiscycie na 10. Najbardziej Uwielbianych Par Hollywood drugie miejsce zajęli Kate Bosworth (23 l., "Zaklinacz koni" ) i Orlando Bloom (28 l., "Królestwo niebieskie" ).

Zdjęcia na temat: kutcher i moore
 • Najgłośniejsze rozstania 2011
Wideo na temat: kutcher i moore
 • Ashton Kutcher i Demi Moore u kabalistów

  Kutcher i Moore to kolejna para celebrities wciągnięta do kultu Kabały. 19 lipca wychodzą z Centrum Kabały w Los Angeles

 • Szklana pułapka 5

  Bruce Willis ponownie wciela się w detektywa Johna McClane'a. Tym razem stawia czoło korupcji i personalnym rozgrywkom politycznym. Jedzie do Moskwy, żeby namierzyć swojego syna Jacka (Jai Courtney), z którym jest skłócony. Ze zdziwieniem odkrywa, że chłopak jest tajniakiem i chroni rządowego demaskatora, Komarova. McClane'owie muszą odłożyć swoje zatargi na bok i zrobić wszystko co w ich mocy, żeby zapewnić Komarovowi bezpieczeństwo i zapobiec zbrodni, do której ma dojść w najbardziej...

 • Ralph Demolka

  Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Potajemnie wkrada się do jej...

Dyskusje na temat: kutcher i moore