• Informacje na temat:

  kuźniar ślub

Artykuły na temat: kuźniar ślub
 • Kuźniar się ożenił!

  ...33-letni były prowadzący show "X-Factor" w tajemnicy poślubił swoją partnerkę. Kuźniarowi zależało, by informacja nie wyciekła do mediów.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...stanowczo zaprzeczali, ale na nic zdały się ich oświadczenia.  Jednak wbrew wszystkiemu ich związek tylko rozkwitał.  W 2015 roku wzięli ślub i coraz chętniej zaczęli chwalić się swoją miłością.  Pomimo tych(...) Jarosław Kuźniar (37 l.) ma tylu wrogów, że aż stał się ambasadorem akcji przeciwko hejterom.  On sam poświęca im wiele miejsca w swoich internetowych wpisach i komentarzach.  Dlaczego tak wielu widzów go...

 • Chce zastąpić Wojewódzkiego?

  Jarosław Kuźniar jest jednak trudnym i skomplikowanym mężczyzną. Kilka tygodni temu ożenił się, a już narzeka.

Wideo na temat: kuźniar ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?