• Informacje na temat:

  kuzynka aktorki

Artykuły na temat: kuzynka aktorki
 • "Supergirl": Czy w serialu znajdzie się miejsce dla Wonder Woman?

  Greg Berlanti, producent wykonawczy serialu "Supergirl", chciał, aby w pierwszym sezonie o przygodach kuzynki Supermana wystąpiła Lynda Carter. Amerykańska aktorka w latach 1975-1979 wcielała się w postać Diany Prince/Wonder Woman.

 • Trzeci sezon serialu "Dziewczyny" na DVD

  Trzeci sezon popularnego serialu HBO "Dziewczyny" zadebiutował w piątek, 23 stycznia, na płytach DVD.

 • Elżbieta Barszczewska: jej życie było naznaczone skandalami

  Jej przyjściu na świat 29 listopada 1913 r. towarzyszył skandal. Maria Szumska, matka aktorki Elżbiety Barszczewskiej (†73 l.), i jej ojciec, bogaty przemysłowiec Witold Barszczewski, nie mieli bowiem ślubu. Co więcej, mężczyzna był już żonaty z inną kobietą! Rodzina wyparła się zarówno małej Eli, jak i jej mamy.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

 • Selma Blair oswoiła śmierć

  ...się rola w "Szkole uwodzenia" - młodzieżowej wersji "Niebezpiecznych związków". Blair otrzymała za nią nominację do filmowej nagrody MTV dla najlepszej młodej aktorki, widownia MTV uznała również(...) wcieliła się w postać kochanki i terapeutki tytułowego bohatera, granego przez Charliego Sheena. Przygoda z serialem zakończyła się jednak dla aktorki wielką awanturą - relacje z jej ekranowym...

 • Przesądy w "M jak Miłość"

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serial u "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

 • "Tacy jesteśmy": Lyric Ross powróci w trzecim sezonie!

  Lyric Ross, młoda aktorka wcielająca się w postać Deji w kilku odcinkach "Tacy jesteśmy", dołączy do stałej obsady w trzecim sezonie produkcji.

 • Cottilard z Crowem w Prowansji

  Francuska aktorka Marion Cotillard ( "Bardzo długie zaręczyny" ) będzie partnerować Russelowi Crowe ( "Gladiator" , "Piękny umysł" ) w najnowszym filmie Riddley'a Scotta "A Good Year". Film opowiada o bankierze Maksie Skinnerze (Crowe), który rzuca pracę i jedzie do francuskiej Prowansji, gdzie otrzymał w spadku od swojego wuja (Albert Finney) winnicę.

 • "Wataha 3": Aleksandra Popławska bliżej natury

  Czy gdybyś nie została aktorką, to widziałabyś siebie w roli prokuratora? Aleksandra Popławska: Lubię zadawać pytania. Wolę to, niż być przepytywana. Mam bardzo bliską kuzynkę, która jest prokuratorem. Pracuje na terenie województwa lubelskiego. Wiem od niej, jak ciężki to zawód. Kuzynka może nie ma do czynienia ze sprawami dużej rangi, ale styka się z ludzkimi nieszczęściami. To jest praca...

 • Zakładam dżinsy i biegnę dalej

  Ciepła, dobra i niezwykle rozsądna. Dla Kasi Baran, którą Ewa Kaim gra w serialu, rodzina jest najważniejsza. Prywatnie aktorka też najbardziej ceni sobie czas spędzany z najbliższymi.

Wideo na temat: kuzynka aktorki
 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

Dyskusje na temat: kuzynka aktorki
 • Re: Gwiazdy, które przeżyły śmierć kliniczną

  Ga, ga. Chwała bohaterom (1985) – dojrzała prostytutka Dziewczęta z Nowolipek (1985) – Helena, kuzynka Mossakowskich Temida (serial telewizyjny, 1985) – prostytutka Rączka (odc. 2. Powrót po śmierć) 07(...) rolę w filmie Krzyk (1983) Brązowe Lwy Gdańskie na IX Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdańsku za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie Krzyk (1984) Złota Kaczka dla najlepszej aktorki (1984