• Informacje na temat:

  kwas hialuronowy

Artykuły na temat: kwas hialuronowy
 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  Krzysztof Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio zrobił sobie korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego.

 • Madonna w trasie: Kaprysy Królowej Popu

  Madonna słynie ze swych nietypowych zachcianek. Nikogo nie zdziwi zatem fakt, że w światowej trasie promującej płytę "MDNA" towarzyszy jej 200-osobowa świta z prywatną kosmetyczką na czele.

 • Iwona Węgrowska: Nie zrezygnuję z medycyny estetycznej. Dlaczego nie poprawiać czegoś na lepsze?

  Iwona Węgrowska (33 l.) w najnowszym wywiadzie zapewnia, że choć przystopowała nieco z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, nie zamierza na dobre rozstawać się z kwasem hialuronowym.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania

 • Jacyków pokazuje, jak "robi botoks"

  W jednym z dzisiejszych dzienników możemy zobaczyć, jak Tomek Jacyków poddaje się zabiegowi wstrzyknięcia botoksu oraz kwasu hialuronowego. "Uwielbiam poddawać się tym zabiegom" - mówi stylista o buzi gładkiej jak pupa niemowlaka.

 • Młodsi niż 20 lat temu

  Polskie gwiazdy przypominają już te z Hollywood. Mając 40 lat i więcej wyglądają lepiej niż wtedy, gdy mieli dwie dekady mniej. Czyżby wpadli w sidła kultu młodości?

 • Anna Powierza wstrzyknęła sobie botoks! Gorzko pożałowała!

  Słynna Czesia z "Klanu" wie, że wygląd w pracy aktora jest bardzo ważny. W pewnym momencie 41-latka zaczęła korzystać z medycyny estetycznej.  "Testowałam różne metody... Raz wstrzyknęłam sobie botoks. Raz kwas hialuronowy. Kilka razy testowałam też jakieś inne zabiegi. Jednak patrząc na znajome, które od lat korzystają z zabiegów tego rodzaju... czułam, że to nie moja droga. Póki co...

 • Odmładzanie uśmiechu gwiazd

  Hollywoodzki uśmiech nabiera nowego wymiaru. Terapia odmładzająca uśmiech oraz ortolifting sprawiają, że gwiazdy wydają się młodsze nawet o 20 lat. Amerykanie uznali, że najpiękniejszy uśmiech Hollywood należy do Jennifer Lopez i Denzela Washingtona. Na liście znaleźli się również: Angelina Jolie, Jennifer Garner, Ben Affleck, Brad Pitt i George Clooney.

 • Anna Powierza teraz żałuje! Popełniła duży błąd!

  Każdego ranka, przeglądając się w lustrze, Anna Powierza myśli o swej zmarłej w grudniu ubiegłego roku mamie.  "Chciałabym się pięknie zestarzeć" - mówi aktorka. Pisze właśnie poradnik dla kobiet, które - jak ona - recepty na młodość szukają z dala od gabinetów chirurgii plastycznej.  "Raz wstrzyknęłam sobie botoks, raz kwas hialuronowy. Oficjalnie obwieszczam: u mnie stop" - napisała niedawno na...

 • Dr Krzysztof Gojdź zoperował sobie nos?! A tak go zachwalał

  ...nie poddał się operacji, ale samodzielnie wstrzyknął sobie kwas hialuronowy. Okazuje się bowiem, że za jego pomocą również można wymodelować odpowiednio nos. "Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się...

Zdjęcia na temat: kwas hialuronowy
Wideo na temat: kwas hialuronowy
 • Szokujące! "Polski Ken" przerywa milczenie!

  , ćwiczeniom i... dobrym genom. Co prawda ma wstrzyknięty w twarz kwas hialuronowy, ale nie uważa tego zabiegu za coś nienaturalnego. "Ken" nie ma nic przeciwko wyglądowi "polskiej Barbie" - Anelli

 • Iwona Węgrowska o medycynie estetycznej

  Iwona Węgrowska w najnowszym wywiadzie zapewnia, że choć przystopowała nieco z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, nie zamierza na dobre rozstawać się z kwasem hialuronowym. (WideoPortal/x-news)

 • Gojdź wymodelował nos

  Krzysiek Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio poddał się zabiegowi korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Chciał w ten sposób pokazać, że bolesna operacja plastyczna to nie jest jedyny sposób na zmianę kształtu nosa.

Dyskusje na temat: kwas hialuronowy