• Informacje na temat:

  kwas hialuronowy

Artykuły na temat: kwas hialuronowy
 • Krzysztof Gojdź zrobił sobie nowy nos! "Dla jaj"

  Krzysztof Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio zrobił sobie korektę nosa przy użyciu kwasu hialuronowego.

 • Madonna w trasie: Kaprysy Królowej Popu

  Madonna słynie ze swych nietypowych zachcianek. Nikogo nie zdziwi zatem fakt, że w światowej trasie promującej płytę "MDNA" towarzyszy jej 200-osobowa świta z prywatną kosmetyczką na czele.

 • Iwona Węgrowska: Nie zrezygnuję z medycyny estetycznej. Dlaczego nie poprawiać czegoś na lepsze?

  Iwona Węgrowska (33 l.) w najnowszym wywiadzie zapewnia, że choć przystopowała nieco z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, nie zamierza na dobre rozstawać się z kwasem hialuronowym.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania

 • Jacyków pokazuje, jak "robi botoks"

  W jednym z dzisiejszych dzienników możemy zobaczyć, jak Tomek Jacyków poddaje się zabiegowi wstrzyknięcia botoksu oraz kwasu hialuronowego. "Uwielbiam poddawać się tym zabiegom" - mówi stylista o buzi gładkiej jak pupa niemowlaka.

 • Młodsi niż 20 lat temu

  Polskie gwiazdy przypominają już te z Hollywood. Mając 40 lat i więcej wyglądają lepiej niż wtedy, gdy mieli dwie dekady mniej. Czyżby wpadli w sidła kultu młodości?

 • Dr Krzysztof Gojdź zoperował sobie nos?! A tak go zachwalał

  ...nie poddał się operacji, ale samodzielnie wstrzyknął sobie kwas hialuronowy. Okazuje się bowiem, że za jego pomocą również można wymodelować odpowiednio nos. "Efekt utrzymuje się do 2 lat. Jak się...

 • Odmładzanie uśmiechu gwiazd

  Hollywoodzki uśmiech nabiera nowego wymiaru. Terapia odmładzająca uśmiech oraz ortolifting sprawiają, że gwiazdy wydają się młodsze nawet o 20 lat. Amerykanie uznali, że najpiękniejszy uśmiech Hollywood należy do Jennifer Lopez i Denzela Washingtona. Na liście znaleźli się również: Angelina Jolie, Jennifer Garner, Ben Affleck, Brad Pitt i George Clooney.

 • Aktorzy serialowi u chirurga plastycznego

  ...gwiazdą, która nie ukrywa faktu, że poprawia urodę jest Jacek Poniedziałek. Aktor otwarcie przyznaje, że stosuje kwas hialuronowy. O korzystanie z usług chirurga plastycznego podejrzewano Grażynę(...) aktorki zdecydowanie złagodniał. Według portalu kozaczek.pl pani Agnieszka korygowała sobie także dolinę łez za pomocą kwasu hialuronowego. Kompleksy oraz oznaki mijającego czasu nie omijają osób sławnych...

 • "Przyjaciółki": ​Ewa Kasprzyk znów szokuje!

  ...- Rehabilitant mi polecił. Przez pierwsze 8 dni - 300 ml dziennie z paszą lub bezpośrednio do pyska - czyta gwiazda z ulotki. Niestety nie dodała, jaką pasze stosuje. - Wypiłam już pół butelki. I dzięki Bogu, jestem bezkontuzyjna. Już nawet ćwiczę do szpagatu. Tam jest czysty kwas hialuronowy. A w tych ampułkach, które leżą na stole, mam jeszcze kolagen, ale to już są ludzkie dawki. W moim wieku...

Zdjęcia na temat: kwas hialuronowy
Wideo na temat: kwas hialuronowy
 • Szokujące! "Polski Ken" przerywa milczenie!

  , ćwiczeniom i... dobrym genom. Co prawda ma wstrzyknięty w twarz kwas hialuronowy, ale nie uważa tego zabiegu za coś nienaturalnego. "Ken" nie ma nic przeciwko wyglądowi "polskiej Barbie" - Anelli

 • Iwona Węgrowska o medycynie estetycznej

  Iwona Węgrowska w najnowszym wywiadzie zapewnia, że choć przystopowała nieco z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, nie zamierza na dobre rozstawać się z kwasem hialuronowym. (WideoPortal/x-news)

 • Gojdź wymodelował nos

  Krzysiek Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio poddał się zabiegowi korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Chciał w ten sposób pokazać, że bolesna operacja plastyczna to nie jest jedyny sposób na zmianę kształtu nosa.

Dyskusje na temat: kwas hialuronowy
 • Re: "Odkrywam swoją kobiecość"

  Zbotoksowała się albo wcisnęła w policzki kwas hialuronowy bo wygląda jakby miała piłeczki pingpongowe w policzkach.

 • Re: „M jak miłość”: Radosław Pazura świętuje dziś 45. urodziny

  A jego brat czarek masę kasy włożył w plastykę twarzy, botoks, kwas hialuronowy, zrobił zagęszczanie włosa (bo już miał spore przerzedzenia) i wziął się za młode lachony. Puka młódki 40 lat młodsze.

 • Re: Namiesza u Budzyńskich

  Bukowska i Siwiec musiały korzystać z tego samego salonu wstrzykującego botox w wary, bo wyglądają identycznie jak glonojady botox?! botox?! proszę się doszkolić zanim zaczniecie wypisywać komentarze ! w usta wstrzykuje się kwas hialuronowy a nie botox!