• Informacje na temat:

  kwaśniewska mieszkanie

Artykuły na temat: kwaśniewska mieszkanie
 • Jolanta Kwaśniewska też zaznała biedy! "Puste mieszkanie, na podłodze płytki PCV, sznurek"

  Jolanta Kwaśniewska (59 l.) udzieliła nowego wywiadu, w którym przekonuje, że kiedyś też ciężko jej się żyło!

 • Aleksandra Kwaśniewska to dziecko szczęścia. Superwóz ma za darmo, mieszkanie dostała od rodziców, świetną pracę dała jej telewizja.

 • Jolanta Kwaśniewska rozwścieczyła emerytów!

  ...biednym emerytom, aby byli bardziej aktywni i jeździli na narty w Alpy! Kwaśniewska zapomniała najwyraźniej, jakie głodowe emerytury otrzymują na ogół jej rodacy... Teraz mama Oli przestrzega przed(...) rozdrażnieni, bo co milionerka Kwaśniewska może wiedzieć o ich sytuacji życiowej? "Mnie pani Kwaśniewska nie musi pouczać, abym nie brała kredytów. I tak ich nie biorę, bo mam 1067 zł emerytury, więc...

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

 • Jolanta Kwaśniewska bardzo przeżyła jej śmierć! "Chciałam pomóc, ale nie zdążyłam"

  Jolanta Kwaśniewska (61 l.) nigdy wcześniej nie mówiła o swojej przyjaźni z wielką gwiazdą polskiej estrady...

 • Fakt: Kwaśniewcy kupili mieszkanie w Warszawie za... 1235 zł!

  Jolanta Kwaśniewska (59 l.) wywiadem dla kolorowego magazynu narobiła sobie więcej szkody niż pożytku...

 • Ola Kwaśniewska opowiada o podróżach i o... słabości do smakołyków

  Ola Kwaśniewska (35 l.) w ostatnim czasie bryluje w mediach. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała przede wszystkim o swoich podróżach. Wyjawiła, że podczas jednej z nich najadła się sporo strachu. Było tak przerażająco, że ona i jej towarzysze nie mogli przestać wymiotować!

 • Kwaśniewska urodzi?

  Była Pierwsza Dama, Jolanta Kwaśniewska , namawia swoją córkę Olę na dziecko. "Zarówno pani Jolanta, jak i jej mąż chcieliby zostać już dziadkami, dają to Oli jasno do zrozumienia" - mówi menedżerka prezydentówny, Małgorzata Herde.

 • Kwaśniewska kupiła mieszkanie za milion

  Ola Kwaśniewska ma nowy, luksusowy apartament w Gdańsku. Ceny za metr kwadratowy mieszkania w tej okolicy sięgają nawet 18 tysięcy złotych.

 • Kwaśniewska wychodzi za mąż

  ..."Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy świadkami ślubu dekady" - donosi magazyn o gwiazdach "Show". Według informacji pisma, Ola Kwaśniewska (28 l.) już niebawem wyjdzie za mąż za florecistę(...) się rodzice Oli: "Jolanta Kwaśniewska poznała Wojtka ponad rok temu. Zrobił na niej świetne wrażenie. Doceniła w nim to, że ma dobre wykształcenie i potrafi realizować swoje pasje. Do tego jest...

Wideo na temat: kwaśniewska mieszkanie
 • Heavy Mental

  "Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem – "przekazać" ją swojemu zleceniodawcy. Niemoralna propozycja prowadzi trójkę bohaterów w głąb lęku, który do tej pory chowali przed sobą i światem – lęku przed byciem zwyczajnym.

 • Serafina

  Picasso, Rousseau i... Séraphine. Prawdziwa historia niezwykłej kobiety, która podobnie jak polski Nikifor, stała się gwiazdą sztuki. Filmowe wydarzenie roku we Francji, wyróżnione siedmioma Cezarami w najważniejszych kategoriach. W 1913 roku niemiecki kolekcjoner Wilhelm Uhde, jeden z pierwszych nabywców dzieł Picassa, wynajmuje mieszkanie w Prowansji, aby pisać i odpocząć od intensywnego paryskiego życia. Do prac domowych zatrudnia Séraphine. Jego zaskoczenie jest olbrzymie, gdy odkrywa, że...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...